Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit lehet ilyen melegben...

Mit lehet ilyen melegben csinálni?

Figyelt kérdés
Ti mit csináltok? Szobában unatkozás és kész?
2009. júl. 2. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 2 éve nyáron amikor még ennél is melegebb volt, napközben a Margitszigeten töltöttem az időt a szökőkútnál a fák alatt és könyvet olvastam. lehetetlen volt megmaradni a lakásban. este meg buli. csomóan ugyanezt csinálták... most a lakásban vagyok napközben, mert most elviselhető a meleg.
2009. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én próbáltam kimenni, de hát kint még melegebb van, ott esnék össze valahol. Így olyan unalmas, most az egész nyarat a szobámban kell töltenem?! :/
2009. júl. 2. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
STRAND, VIDÁMPARK, BICAJOZÁS, ÁTMENNI VALAKIHEZ BESZÉLGETNI, STB DE NAGYON MELEGBEN JOBBAN TESZI AZ EMBER, HA ITTHON MARAD.
2009. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is fetrengek és még este is alig tudok aludni.
2009. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem a legideálisabb a strand, vagy valami légkondicionált hely pl mozi, plázában egyik kávézó/étterem, de üzletekben nézelődni is lehet vagy ha a kultúra jobban érdekel, akkor múzeum, ott is hideg van :) vagy bármi légkondis hely, ahol sokat tudsz időzni
2009. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kitalálták már a ventillátort! és majd tudsz aludni is meg meglenni a szobában is!
2009. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én pl. tavaly a 40°C ba mászkáltam kint a városba leültünk 1 árnyékos padra és a fél napot végig hülyültük barátnőimmel!! De amúgy most én is rászoktam a Margitszigetre.. Mármint amikor kivételesen meleg van!! Kimész kifekszel a fűre és olvasol!! Igazán megnyugtató! :)

De otthon is el lehet ám lenni..:)

2009. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ahhhhh........halálhörgés.....haldoklom..melegmeleg és még "csak"30fok van......holnapra felfordulok és a keselyük megesznek.
2009. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!