Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az egyetemi gólyatáborok...

Az egyetemi gólyatáborok általában az ivásról szólnak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem, inkább a szopatásról
2009. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Iszunk, hányunk, belefekszünk.
2009. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

meg a szexualitásró..ha nem is gyakorlatban(báááár..)de elméletileg igen..sok a vicces ráutalás,imitálás,játékos feladatokba ékelve...


én megbántam a gólyatábort,sajna nem tudtam ellazulni,nekem ez sok volt:((

2009. júl. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
##szexualitásról
2009. júl. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak erről szól :D bár ez is lényeg :D rengeteg embert megismerhetsz,rengeteg jó buliban benne lehetsz :D de nem muszály éjjel nappal inni :D elég csak éjjel xD:D
2009. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt szopatás, inkább poénos volt az egész, bár néha bossszantó is XD

A szexualitásról annyit, hogy a 7 napból 1 nap volt "szivatós, gólya-avatós" és minden feladatban a csapatok tripla pontot kaptak, ha a lányok közül a monokinit vállalta valaki(vagy többen), vagyis lakapták a melltartót is, a feladat lényegétől függetlenül :P (pl volt, hogy sáskákat kellett összeszedni vagy vizet vinni minnél gyorsabban dombról le, tóban úszni, megtalálni a legnagyobb állatot a környéken és odavinni stb, biosz szak :), de semmi sem volt kötelező, ha te nem akartad.)


Ivászat az volt pl volt egy kocsmatúra éjjel a szomszéd falu kocsmájába, sokan totál beálltak minden napon, volt aki nem is volt józan egész héten XD, de azok inkább felsőbbévesek voltak...

De csak akkor szólt az ivásról meg szexről, ha te is akartad. De ez csak egy egyetem 3 szakja (biosz, geológia és környezettan egyben, amúgy ELTE) a többiről nem tudok nyilatkozni...

Én nem bántam meg, nagyon jó pöri volt, annak ellnére, hogy nem volt csapvíz, meg áramot is a mellettünk lévő faluból "hoztak" és sátrazás volt. De a sok túra és az ismeretségek miatt megérte :)

2009. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Utasinformátor válasza:
90%
Szomorú, hogy ez az értelmi színvonal, hogy a szórakozás=piálás a legtöbbeknél.
2010. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
.
2010. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!