Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hétvégén discoba szeretnék...

Hétvégén discoba szeretnék menni de nincs kivel, ha egyedül megyek akkor unalmas lesz?

Figyelt kérdés
24L vagyok.Sőt idegen helyre is mennék ahol senkit nem ismerek.

2012. jún. 18. 20:52
 1/4 anonim válasza:
Az csak az igazán izgalmas.
2012. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem lesz unalmas. Én 23 éves lány vagyok és voltam már így.. ha nem vagy zárkózott típus akkor ne aggódj. Biztos lesznek ott akik úgy szint egyedül mentek vagy barátkozós típusok. Úgyhogy szerintem vágj bele. ha meg mégis unatkozol.. azért egy b tervet iktass be hogy ne vesszen kárba az estéd ;)
2012. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy már másfél éve nem voltam bulizni és elég gátlásos leszek és félek hogy kitűnök a tömegből és nem leszek olyan oldott mint a többi és belém kötnek.Ez ellen mit tehetnék?
2012. jún. 18. 21:22
 4/4 anonim válasza:
Így kicsit másabb a helyzet. de próbálj valami olyan csinálni előtte amitől ellazulsz. ne lássák rajtad hogy feszült vagy. mondjuk nekem per pill ha egyedül vagyok otthon és max hangerőn a kedvenc zenéim hallgatom és úgy készülődöm mindig jó kedvre derít. nem tudom téged mi zökkentene ki abból hogy ne légy feszült. nem fogsz kitűnni a tömegből . csak ne légy nagyon feszült csinálj valamit amitől ellazulsz ;) az alkoholt nem mondom bár lehet pár ember majd azt tanácsolja de én nem..nem jó az semmire... csak érezd jól magad mint aki már régen nem bulizott egy jót és azért mész oda hogy kikapcsolódj.. tedd is ezt másokkal meg sose foglalkozz ha valaki épp megnéz gúnyosan vagy akármi ... remélem sikerülni fog hogy legyen egy jó estét :) UI: második kommentelő voltam :)
2012. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!