Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik oldalon...

Szerintetek melyik oldalon adjak el egy elektromos gitárt?

Figyelt kérdés
Van egy elektromos gitárom, erősítővel,kábelekkel,pengetővel, húrokkal, de nem tudom hova rakjam fel..szerintetek?

2012. jún. 20. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
vatera, gitárshop, hangmester
2012. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fenti három a legjobb, én még annak idején használtam az Index ilyen fórumát, illetve az Expresszt is.
2012. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
vaterára gondoltam én is, de az ugye fizetős szóval az kiesik xd
2012. jún. 20. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Teszvesz?Ez kimaradt a felsorolásból,én nem adtam el semmit,nem tudom,hogy mi fizetős és mi nem,de azt tudom,hogy vaterán csak párszáz forintokat kell fizetni.
2012. jún. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a feltöltértés párszázat ha eladód ezreket...nem éri meg nagyon ott eladni...az átutalás is pénz. Apród jófogás az ingyenes...én is ott próbálom eladni de még 10-ért sincs rá vevő :/ ... facebookon talán többen jelentkeznének rá :)
2012. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt kell nézni, mennyi esélye van eladni.

A Facebookon miért lenne több?


A Facebookra nem azért mennek az emberek, hogy vegyenek valamit, ott csak véletlenül juthat el az információ olyanhoz, aki esetleg épp keres olyan cuccot.

De egy kifejezetten eladásra specializált oldalon, mint a már említett licitálós oldalak, oda eleve azért mennek az emberek, mert venni akarnak. Sokkal több az esély rá, hogy a vevő és az eladó egymásra talál. Ezt meg kell fizetni.


De persze mindenki eldönthetheti, hogy gyorsan akarja eladni és cserébe fizet érte valamennyit, vagy ráér vele sokáig hirdetgetni. Csak azt nem szabad elfeledni, hogy az idővel az ár csak lefelé megy, fölfelé nem...

2012. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!