Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kell ismerkedni? (Nem...

Hogyan kell ismerkedni? (Nem szerelmet hanem barátokat szeretnék. )

Figyelt kérdés
Vannak barátnőim (lány vagyok), de szeretnék újakat is. Írjak rájuk facebookon hogy 'szia láttuk már egymást nem megyünk el az uszodába'? Vagy hogy? És ez így nem fura? Köszi a válaszokat.

2012. jún. 20. 19:14
 1/2 anonim válasza:

Jól érzed hogy ez így fura, egy kicsit mindenképp fura az elején ha egyébként nem szoktál ismerkedni, de azért nem pont így kell kezdeni. Ha meglátsz egy embert akivel szeretnél megismerkedni, akkor arról célszerű elkezdeni beszélgetni amit az illető éppen csinál. Mert az természetes és kézenfekvő. Olyan emberekkel könnyű ismerkedni akikkel köszönő viszonyban vagy mert mondjuk az utcádban laknak vagy a sulidba járnak. Tök idegenként odamenni és bemutatkozni valakinek elég nehéz szerintem.

Ha ezt fészbookra akarjuk kivetíteni, akkor arról a legkönnyeb elkezdeni chatelni ami közös. Hogy honnan ismeritek egymást, tartja e a kapcsolatot a közös barátotokkal stb. És ha kialakul hogy rendszeresen chateltek és jól elvagytok mert kiderül hogy van közös hobbitok ,stb. akkor már nem lesz furcsa személyes találkozóra invitálni.

Ezt így leírni könnyű, és hidd el hogy megtenni is mert az egyetlen holtpont amin át kell lendülni az a gátlásosság az elején. Ez engem is gyakran megfog az utóbbi időben sajna, de kamasz koromban nagyon nyitott voltam az ismerkedésre és szerencsére most is vannak jobb pillanataim.

21f

2012. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2012. júl. 4. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!