Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek mi a kedvenc színetek,...

Nektek mi a kedvenc színetek, és miért?

Figyelt kérdés

Jó példa: Nekem a piros, mert erőt sugároz, figyelemfelkeltő szín. :)

Rossz példa: Nekem a piros mert teccik. :(

(Am nekem nem a piros, ezt csak példának írtam.) :D


2012. jún. 24. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
a fekete, mert kifejezi a lelkivilágomat. ne gondoljátok, hogy emo vagy goth vagyok... inkább gyászolom az emberiséget, mivel idióta.
2012. jún. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem a világoskék, mert a tengerre emlékeztet és olyan szép :)
2012. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
és neked mi a kedvenc szined?
2012. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nekem, ez egy jó kérdés!

Néha a fehér, mert olyan egyszerű, tiszta, jó érzést keltő. Aztán néha az ezüst, mert olyasmi mint a fehér, csillogó, és olyan mint a tükör. Néha a rózsaszín, a szép fajta rózsaszín, a halvány, pasztelles, mert olyan bódító, gyengéd szín. Aztán néha a fekete, mert olyan szép az is, határozott, lehetetlen vele melléfogni. Régebben volt a kék, a lila, de szeretem a vöröst is, a zöldet is. Az aranyat is, a magentát is.

Sajnos most nincs kedvenc színem, ami igazából nagyon idegesít, de nem tudok dönteni. De ha lesz valaha kedvenc színem, hát akkor az nem a fehér, nem a fekete, nem az ezüst lesz. Nem a lila. Nem a kék. Nem a vörös, talán a zöld, bár eléggé kétlem. talán mégis a fehér. Nem tudom. :(

2012. jún. 25. 23:49
 5/12 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy lehet tőlem akármelyik színről szó, ha a felülete színátmenetes, csillogó, váltakozó, akkor az a kedvencem. De ha több ilyen szín is van, akkor a zöld jó eséllyel indul.
2012. jún. 25. 23:51
 6/12 A kérdező kommentje:
A zöld olyan nyugtató szín.
2012. jún. 25. 23:51
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem talán most megint a citromsárga, mert mindig mondják, hogy jól mutat a kreol bőrömön meg a szobám is vanília színű ami nagyon tetszik :) de nagyon szeretem a fehéret, mert olyan letisztult..régen nagyon szerettem a rózsaszínt is, főleg a babarózsaszínt, de ezt nem tudom miért, csak egyszerűen ez tetszett :) ja meg mostanában egyre többször hordok narancssárgás árnyalatú dolgokat(pl.ruha,felső,körömlakk stb)
2012. júl. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a sötétbarna, ami szinte már fekete, de mégis barna. Hogy miért? Mert különleges. Sokaknak a fekete a kedvence. Ez is olyan, csak egy kicsit különlegesebb. Másrészt pedig a csokira emlékesztet, a 80%-os étcsokira, amit nagyon szeretek. Ezért a sötétbarna a kedvenc színem. :)
2015. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Az én kedvenc színem a pisztáciazöld. :D

Nyugodságot sugároz, ugyanakkor határozott. Általánosban gyakran elvesztem mezőkön, réteken, megtetszett a zöld. Az árnyalat nem is tudom, hogy jött. :)

2016. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem régen a királykék volt aztán az utcán ment egy neon pink ruhás nő és rikitó volt a szoknyája(pink) és azóta a pink a kedvenc színem
2018. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!