Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Telenor lassítja a Hipernet...

A Telenor lassítja a Hipernet 5-öt?

Figyelt kérdés
Azt mondta az ügyintéző, hogy nincs korlátozás, lassítás meg ilyenek, de úgy észlelem, hogy igen is van, és érezhetően belassul mindig. az első néhány napban mikor megrendeltem az 5-öst, akkor simán tolta a 3-4 Mbps-t, most meg örülök ha tölthetek le 100-200 kbps-el :/ és már 2 hónapja megvan a net, és az óta ilyen lassú, csak éjszaka szokott olyan 2-3Mbps lenni, de akkor nem szokásom netezni, inkább nappal.. Ja, és a térerő olyan 80% . nem szokott olyan sokat változni :D

2012. jún. 27. 16:36
 1/2 anonim válasza:
Sajna nekem is ez a tapasztalatom, novemberben 191 kb/s volt a sebesség, decemberben 156kb/s, januárban 52 kb/s, ott ráadásul úgy le is lettem korlátozva adatmennyiség túllépés miatt (igaz a 2 gigás előfizetést 25 gigánál korlátozták le), hogy még a youtubot sem tudta elindítani.... olyan 3-4 kb/s volt a sebesség... most 75 kb/s a sebesség... a saját telenoros sebességtesztjük 6.4 Mbps-t mutat :( vicc az egész
2013. febr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az, bizony. Augusztusban szerencsére megszabadultam tőlük.
2013. márc. 5. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!