Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nemsokára megyünk ünnepelni...

Nemsokára megyünk ünnepelni egyik barátnőm születésnapját. Melyik szórakozóhely lenne megfelelő Bp-en, 20-24 éves korosztálynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Nemsokár megyünk ünnepelni egyik barátnőm születésnapját, de nem tudom hova kéne őt elvinni. Azt mondta, hogy legyen meglepetés.



20-24 éves korosztálynak kellene valami, ahol nem túl drága az itóka (nem 900Ft egy rövid), hajnalig nyitva van, ésnem tuc-tuc zene szól.



Gondoltunk Morrisons 2-re, de félek, hogy 7 végén sok a 15-17 éves. Van valami más tipp?

Ja és beltéri legyen, szóval Rio/Zp kilőve



Köszike előre is


2008. máj. 1. 17:53
 1/4 anonim válasza:
Studio
2008. máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia! Szerintem menjetek a White Heaven-be (Szent István tér 4-5)! Ez egy kicsit drága hely, de a külföldiek speciel ezt szeretik a legjobban. Kaját is lehet kapni, igényes hely. Itt a weblapja, megnézheted az étlapot is: [link]


Remélem, tudtam segíteni! Jó bulizást! :)

2008. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huhhh egy üveg pezsgőért 20ezret nem adunk ki. egyetemisták vagyunk..
2008. máj. 3. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Morisonsban korhatár van és be is tartják, tehát nem kell félni, ezen kívül azt hiszem lelehet foglalni termeket
2008. máj. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!