Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A cinema city mozikban beenged...

A cinema city mozikban beengednek 16-os,18-as filmre ha még nem vagyok annyi idős?

Figyelt kérdés
Hallottam több verziót is, hogy ha azt mondod bemész saját felelőségedre akkor beengednek, nemtudom ez így van-e.. akinek van tapasztalata segítsen. Köszi
2012. júl. 2. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán. Nemrég néztem meg a Chernobyl Diaries (Ideglelés Csernobilban) ami nem volt valami egetrengető film. Ilyen átlagos. A legrosszabb benne a Film címének fordítátsa. Lehetett volna Csernobili Naplók/Jegyzetek.


Na letértem a témától.


A lényeg az hogy beengednek. Én pl 14 éves vagyok és beengedtek úgy hogy a Chernobyl Diaries 16 volt és igen én a Cinema City-ben voltam.


Nem az van a filmek alatt hogy pl: 18 éven aluliaknak TILOS. Az van a filmek alatt hogy 18 éven aluliaknak NEM AJÁNLOTT. Tehát megnézheted csak a te korosztályodnak nem ajánlják.


Így tervezem majd megnézni a Posession-t (olyan ördögűző szerűség 16 karikás) a Smiley-t (horror 18 karikás) meg a Prometheus-t (16 karikás az is ha jól tudom)

2012. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ amúgy én is a csernobilos filmet akartam megnézni:DD
2012. júl. 10. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!