Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Régen játszottam pc-n ezzel a...

Régen játszottam pc-n ezzel a játékkal de sehol sem találom, és nem jövök rá mi volt az!?

Figyelt kérdés

Régen játszottam pc-n ezzel a játékkal de sehol sem találom, és nem jövök rá mi volt az!?


kb 1999-ben játszottam vele, kicsi voltam de szerintem nem nekem való játék volt én csak mentem vele,

egy fiú macska volt a fő szereplő, de két lábon járt mint az ember, és nem ilyen gyerekes játék volt, kicsit olyan régi időbeli volt, alig emlékszek mi volt benne, de tusom hogy volt egy nagy dagadt király vagy nő, volt este valami hajón, és menni kellett vele keresgélni kellett valamit, térképem is volt, beszéltek azthiszem szöveg bubi jött elő


nagyon kíváncsi vagyok milyen a játék és nagyon jó lenne ha valaki megtalálná nekem



2012. júl. 3. 19:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!