Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni a nyári...

Mit lehetne csinálni a nyári szünetben?

Figyelt kérdés

Mindig csak a gép előtt ülök, ez nem tesz jót a hátamnak se. Reggel-este vagy amikor kedvem van tornázok, illetve addig olvasok, amíg el nem fáradok. Barátokkal majd csak a hét vége felé meg jövőhéten fogok találkozni, utána megyek pihenni két hosszú hétre. A gépen mindig angolt tanulok vagy merin olvasgatok, sorozatot nézek. Néha Facezek... ez már egy kicsit unalmas.. plusz nagy meleg van..:SSSS

Ti mit csináltok?

18/L


2012. júl. 4. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyi lehetőség van, menj kirándulni, strandra, barátnőiddel valahova.
2012. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Segíts anyukádnak...
2012. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
18 évesen fel lehet emelni a feneked a székről és el lehet menni dolgozni!
2012. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
67%
Hát ne haragudj én nem vagyok egy másokba ok nélkül bele kötő személy. De ez a kérdés kicsit idegesítő... Elég baj, ha nem tudod magad elfoglalni.. Menj akkor nyári munkára... Unatkozik... Jesszusom
2012. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
esetleg dekoráld ki a szobád...menj el haverokkal..jobbat én se tudok és én is nagyon unatkozom :(
2012. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is a nyári munkát javasolnám. Az rendesen le is foglal, és hasznos is: lesz egy kis saját pénzed, amit akár félre is tudsz tenni. :)
2012. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan könnyű munkát találni...
2012. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Unatkozni biztosan könnyebb :)
2012. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Határozottan :).
2012. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

El tudom foglalni, de mindig azok a monoton programok.. (olvasás stb..)

Barátokkal fogok találkozni, mint már leírtam, de nem tudunk együtt lenni a nap 24 órájában..három különböző programom lesz majd, egy parkos séta bnővel, egy másik alkalommal go vidék, megint máskor meg három baráttal talizok egyszerre csak ugye az nem most lesz..

Aztán elutazok és így nincs lehetőség nyári munkára.. talán ha visszajöttem, akkor.. és úgy pénzt is gyűjtök, mert kubai salsát szeretnék tanulni..

2012. júl. 4. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!