Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal fesztiválr...

Mit vigyek magammal fesztiválra? (KEZDŐ :D)

Figyelt kérdés
Az van, hogy soha nem voltam fesztiválozni. Vagyis mindig 1-1 napokra, most rámbeszéltek egy nyaralás előtti 3 napra; utána még pihenünk itthon néhány napot, majd nyaralás... De a hétvégémet ott töltöm. Holnap megyünk, ma pakolok. Vagy holnap délelőtt. EFOTT-ról van szó. Ésszerű ötleteim vannak, de kezdő vagyok. Olyanokra lennék kíváncsi, mennyi ruha, milyen ruha, tisztálkodás, bármi tanács is jó, ami Tőletek, fesztiválarcoktól jóindulattal jön =) Nem egy hétre/teljes fesztiválra stb megyek, úgyhogy a napi bontást úgy számítsátok :) gondoltam, hogy fürdéshez fürdőruha ideális lenne, de pl nem tudom, kaját-alkoholt vihetek-e be... (Ugye ott is lesz gondolom kajaárus, büfé, már necces...) Alap a hálózsák. De plusz lepedő kell-e, vagy más takaró-törcsik, tényleg fogalmam sincs. Bicska-üvegben alkohol. Ami balesetveszélyes. Milyen irat? Vagy semmi? Pénz? Mennyire kell nemsajnált cuccokat vinni ilyen helyekre? Csaj vagyok, mennyire számít, hogy hogyan jelenek meg valahol... Pl ruha-cipő. Most tudom, furán hangzanak ezek, absz. nem vagyok a másnak megfelelve élő kifelé viselkedő plázacica, csak mégse akarok hülyén kijönni... Na, egyszóval, hány táska, és mi legyen benne...: MINDEN! :D

#fesztivál #EFOTT #fesztiválozni
2012. júl. 4. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
praktikusan egy táska, meg mondjuk egy kisebb, amiben a cuccaid vannak, amiket egész nap a koncertek alatt magadnál hordasz. ruhát kényelmeset vigyél, és lehetőleg vékonyakat, mert hétfőig biztos marad a kánikula. egy fél literes vizet vihetsz be a fesztivál helyszínére. alkoholt elvileg nem, ahogyan ilyen általában tiltott, veszélyesnek számító dolgokat sem, sem pedig fújós dezodort. fürdőruhát mindenképpen vigyél, mert a velencei-tóban tudtok fürödni, és jót tesz az ebben az időben. egy törölköző elég, tisztálkodási felszerelés minimálisan de higiénikusan. ne nagyon vigyél értékes dolgokat, mondjuk a legdrágább ruhadarabod, stb, mert előfordulhat, hogy kirámolják a sátrat. irataid mind legyenek nálad, szükséged lehet rájuk, azokat soha ne hagyd a sátorban. pénzt vigyél bőven, de nézz utána, csak fesztiválkártyával lehet fizetni bent! jó szórakozást, és remélem még nem jött későn a válasz :)
2012. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, köszönöm a választ!!!! Szuper vagy!!
2012. júl. 13. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!