Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tréfa?! FONTOS! (Holnapra...

Tréfa?! FONTOS! (Holnapra kell + többi lent)

Figyelt kérdés

Nyári táborban vagyok, nem ott alvós. És egy nagyon jó barátnőmmel meg néhány fiúval leszoktuk locsolni egymást. DE most valami extra kellene...ami viccesen jönne ki, de mégis locsolkodós. Eddig pohárral és kancsóval locsolkodtunk. Most valami nagyobbal szeretnék és olyat, amit nem felejtenek el egykönnyen.(vödörre gondoltam, csak a megfelelő alkalmat nemtudom, hogy mikor) Ne nagyon durvákat írjatok légyszi! :)


A válaszokat előre is köszönöm! :$ :D



2012. júl. 5. 18:32
 1/9 anonim válasza:
24%
hugyozzon valaki bele,higíttsd a vizeletet vízzel és aligha fog látszani h belesárgázott valaki :DD
2012. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
poroltó.
2012. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
c4
2012. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szódásüveg
2012. júl. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja nem a kocsira gondolok
2012. júl. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :DDDD De sajnos nem sikerült megoldani ezt a locsolkodást! :P de ötleteket azért várok, hátha máskor bevethetem! :) a szódás az tetszik (Y)
2012. júl. 8. 13:25
 7/9 1sajtburger ***** válasza:
én múltkor fel lettem küldve barátommal a nagyszüleim házához ,hogy locsoljuk meg a virágokat. két slag van. lenti virágokhoz meg a fentiekhez...hát szerintem mi több vizet kaptunk egymástól ,mint a virágok. :DDDDD
2012. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:DDD Ilyesmi már velem is előfordult! Nagyon jó móka :DD köszönöm a válaszod. :)
2012. aug. 18. 10:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Vízzel töltött lufi
2012. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!