Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 13 éves bulira ötletek?

13 éves bulira ötletek?

Figyelt kérdés
13 éves múltam ( fiú vagyok ) és szeretnék egy joó bulit csapni zene ,tánc stb. de ötleteket szeretnék még kérni mert egész este csak táncolni sztem senkinek nincs kedve :/

2012. júl. 7. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Bújjátok együtt a helyesírási szótáratokat!
2012. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen nem lehet valami sok mindent csinálni.

Zene, pia (üdítő, nem alkohol) és tánc.

2012. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, 13 évesen mindenki csak bambit iszik. XD Ha nincs ott szülő, ott pia és cigi is lesz.


Nem tudom, jó ha a társoság zenei ízlése egyezik, az jó egynek.

Twister, felelsz vagy mersz, vetkőzős póker, vagy valakinek bekötni a szemét és láthatatlan kísértetkastélyt építeni köré (pl. tusfürdőből meg wc papírból valami undorítót keverni és belógatni a kezét). Mi ennyi idősen ilyesmit csináltunk.

2012. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első vagy az utolsó nem tom az joó aki leírt választ a szótár az érdekes lehet de kössz kihagynám
2012. júl. 7. 22:20
 5/7 anonim válasza:
25%
Szólj Anyukádnak hogy menjen be egy könyvesboltba s vegyen egy Helyesírási szótárat s hazafele hozzon még 3-4 üveg gyerek pezsgőt... De aztán nem berúgni a gyerekpezsgőtől értem? ÉS este 8-ra legyen csend...
2012. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Zene, tánc, kóla, chips, pizza, felelsz vagy mersz, vetkőzős póker, hét perc a mennyben... Soroljam még?:D 13/L
2012. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányok is lesznek? Üvegezés az mindenképp lehet esetleg úgy, hogy csak merni szabad és előre kitalálhatsz egy csomó ciki éls bizarr feladatot. Azonkívül nézhettek horrort, pókerezhettek stb. Amúgy jó a neved:DD Escorito la Seven;)Honnan jött? 14/l
2012. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!