Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Trönök harcában miért szexelne...

Trönök harcában miért szexelnek annyit?

Figyelt kérdés
Nem mintha zavarnának az alulöltözött szép lányok, de egy fantasy sorozatban nem erre számitottam.:S
2012. júl. 8. 16:16
 1/8 ASOT ***** válasza:

ez van a Spartacus sorozatban is :)


Eleinte nekem is fura volt...de nincs ezzel semmi baj :)

2012. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a Spartacus jutott eszembe. :D Hát ezek ilyen kori/világi sajátosságok.

Egyébként én most tervezem, hogy nekikezdek a Trónok harcának. Nem is tudtam, hogy az is tele van.

2012. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kábeles csatornáknál, pláne HBO-nál ez úgymond kötelező, legalábbis ők azt hiszik.

Spartacus-ról ne is beszéljünk, ott 1 másodperc alatt van annyi erőszak, vér és szex, mint a GoT 2 évadjában összesen.


De nézzük meg a többi HBO/kábeles sorozatot: Entourage, Californication, Spartacus, True Blood, egyikbe sem láttam még p*namentes részt, és akkor ezek csak azok, amiket fejből írtam, lenne még több is.

2012. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ASOT ***** válasza:
jah én kb 2 hete kezdtem el nézni a Trónok harcát...mert ami volt 3 sorozaotm annak most nyár végéig vége.
2012. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

EGyébként ti kiknek drukkoltok?


Én a Starkoknak, és a Targaryeneknek igy az elsö évad után. :D

2012. júl. 9. 17:24
 6/8 ASOT ***** válasza:
hát annak a kis b*zi szőke királygyereknek tuti nem!
2012. júl. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az egy r*hadék. :D

Lannisterek közül csak a törpét kedvelelem.

2012. júl. 9. 17:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Tywinn (az apjuk) is elég jófejnek tűnik, hiába van a Stark-ok ellen, azért ő logikus és értelmes ember.

Meg Jamie vagy hogy hívják a szőke Lannyster-t is elég jófejnek tűnik.

2012. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!