Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék leszokni a Faceboo...

Hogy tudnék leszokni a Facebook-ról?

Figyelt kérdés
Januárban már próbáltam, 3 hétig sikerült elkerülni, de utána a sulis csoport miatt visszakerültem a "gépbe"... Mostanában meg napi 10-15 órákat ülök gép előtt.. Mit csináljak?
2012. júl. 10. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
töröld a fb adatlapod
2012. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
... sportolj,élj,menj társaság közé
2012. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=d7l5Mw6GxLs


És ismerj magadra!

2012. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Akaraterővel.

A törlés nem megoldás, mert azért jól jön néha, főleg, hogy írtad a sulis csoportot. Face nélkül csomó jegyzethez nem jutnék hozzá, meg a vizsgainfókról is lemaradtam volna, ami azért elég szívás. :D Gondolom felétek is valahogy így lehet.

Amúgy meg valóban, get life, menj el a haverokhoz, úszni, kocogni, olvass el egy jó könyvet a kertben/erkélyen/parkban, nézz filmet, aztán egy idő után nem is fog hiányozni az a képmutatás és egóverés ami a facebookon megy általában. :D

Azért teljesen ne mondj le róla, csak mondjuk kösd ki, hogy délután 5-6-ig ülhetsz előtte, állítsd be csörgőre a telefonod. CSeten legyél offline, aki nagyon akar valamit, majd ír üzit, vagy felhív. :D

2012. júl. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Napi 10-15 óra az rengeteg. Mivel az ember átlag napi 8 órát alszik, így előfordulhat, hogy csak 1 órád jut mindössze az alapvető szükségletekre, mint pl. evés, ivás, WC-re menetel, lefürdés. Ezt a szervezeted nem fogja bírni! Járj társaságba, sportolj!
2012. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy bírod?:O Én annyira utálom. Mindenki posztolja a hülyeségeit, az emberek egymás lájkjait lájkolják... annyira fárasztó. Beszélgetni meg FB előtt is tudtam (msn, skype...). Soha nem fogom megérteni, miért olyan nagy szám ez az idióta oldal.
2012. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ismerkedj emberekkel esetleg még neten is. Ha összejön egy nagyobbtarsasag még lehetne talalkozni is;)
2012. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!