Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valami jó kis bulihely Budapes...

Valami jó kis bulihely Budapesten, ami nem durva, és 16 éveseket is beengednek?

Figyelt kérdés
15/L vagyok, minden barátom elutazott, csak egy barátnôm van, vele meg már unatkozunk, szívesen ismerkednénk:) Tudtok valamit?

2012. júl. 11. 00:40
 1/4 Smartguy86 ***** válasza:
Maradj még a seggeden, ha jót akarsz.
2012. júl. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk rib*ncok, és nem is akarunk azok lenni. Egy mezei sulis kocertre mennénk. Egyházi nyocosztályos suliba járok, ott is rendeznek kocerteket a sulis bandák, semmi komoly, ilyesmi színvonalúra mennénk csak...
2012. júl. 11. 16:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Hoppá, kicsit sok a szóismétlés, mindegy. :)
2012. júl. 11. 16:15
 4/4 Smartguy86 ***** válasza:

Nah az egyházi suli a másik véglet... semmivel se jobb, mint ha ribanckodnál.


Egyébként ha vannak ilyen bulik, akkor egyértelmű, hogy hova kell mennetek. Szerintem olyan szórakozóhelyet úgysem találnátok, ami megfelel az igényeknek, mindenhol kegyetlen züllés megy - és 15 éveseket nem nagyon engednek be, kivéve ha nem veszik észre, vagy ha olyan a hely, hogy este 8-9ig lehetsz ott.


Nyár van, szerintem járjatok túrázni, sportolni, strandra, nappali elfoglaltságokra, ott sokkal értékesebb emberanyagra és barátságokra fogtok találni, mint egy szórakozóhelyen, ahol a hulladékból nagyon nehéz kiválogatni a jókat...

2012. júl. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!