Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebookon kitörölem egy...

Facebookon kitörölem egy levelet, de most szükségem lenne az adatokra amik benne voltak, hol lehet megtalálni a törölt leveleket?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha törölted, és nem archiváltad, sehol, az végérvényesen eltűnt.
2012. júl. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kb egy hónapja még volt rá lehetőség, hogy lássuk. Az illető adatlapján rákattintottál a levélírásra, és az összes addigi beszélgetés bejött. Talán ha régi profilod van, akkor még így jelenik meg! De próbáld ki, hogy írsz neki valamit (ugye ekkor visszakerül az üzenetekhez), menj bele, és hátha ott van.
2012. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na előző vagyok, kipróbáltam, megvannak. Mivel amikor törlöd a levelet, azt írja archiválás, így ha újra írsz neki, akkor bejönnek az előzőek is.
2012. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sőt, az archiváltakat meg is lehet nézni! Az üzeneteknél vagy, és fent vannak a gombok: Új üzenet, mellette egy kis nagyító. Katt a nagyítóra, és látod az archiváltakat is a listában. :) Bocs, hogy háromba írtam le :DD
2012. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!