Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a One...

Okoska:) kérdése:

Mi a véleményetek erről a One Directionos blogról?

Figyelt kérdés
Csináltam egy One Directionos blogot. vikiandonedirection.blogspot.hu Megszeretném kérdezni a véleményeteket hogy milyen. Negatív és pozitív véleményt is elfogadok:) És ha tetszett a blog, megkérhetnélek titeket hogy terjesszétek? :) köszönöm szépen :)

2012. júl. 16. 21:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%
Nekem is tetszik a blog :), szívesen írnék bejegyzést, de nincs fiókom, és így nem tudok, várom a folytatást !! :D
2012. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
megpróbálom beállítani hogy te fiók nélkül is lehessen kommentet írni :) köszönöm :)
2012. júl. 22. 21:10
 13/21 A kérdező kommentje:
beállítottam, így most már azok akiknek nincs google fiókjuk azok is tudnak kommentet írni:) Várom oda is a kritikákat. Jót/Rosszat egyaránt:)
2012. júl. 23. 02:52
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
nos sajnos még nem olvastam el, úgy gondolom, ha már 1D-s akkor rossz nem lehet..!!:)) és mivel láttam, hogy valaki írta, hogy mit lehet szeretni bennük ezért válaszolok. Szóval először is attól h valakinek vmi vagy vki nem tetszik nem kell a másikat azért lenézni, mert neki igen vagy meggyőzni arról ami az ő véleménye. Emberek vagyunk, mind mások és mások, nem gondolom, hogy mindig mindenben eggyet kell értenünk, és most itt nem a negatív kritikáról van szó, mert azt is lehet normálisan közölni. És egyébként kb 1 héttel ezelőtt még én sem értettem, hogy mit szeretnek bennük annyira. De mára már én is teljesen beléjük bolondultam..túlságosan és érdemes pár videót megnézni róluk szerintem nagyon tehetségesek, helyesek, és normálisak, nincsenek elszállva..még és remélem nem is lesznek... és, ha vmi olyat láttok ami esetleg megbotránkoztat titeket, akkor ne haragudjatok rájuk, mert ők is fiatalok élik az életüket, akár egy másik fiatal, csak nekik nem kell a nyilvánossággal foglalkozniuk és nem kell példát mutatniuk mint nekik ami egyébként nagyon nagy teher ha engem kérdeztek.
2012. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek amúgy:) (Ja és ha elolvastad ide és oda is várom a véleményed:)) köszönöm :) :)
2012. júl. 23. 13:40
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
Szia, na mostmár elkezdtem olvasni és nekem tetszik. Nagyon jó kérdést tett fel neki Viki, és amúgy most ott tartok, hogy Harry randira hívta, nekem tetszik, hogy nem egyből oké persze menjünk randizni volt a szituáció, hanem egy két esélyes dolog... éés mondjuk ha én találkoznék velük egy ilyen helyen, én nem tudnám, hogy milyen kérdést tegyek fel nekik amiből jól jöhetnék ki főleg, hogy ilyen helyzetekbe én is letudok fagyni és talán kicsit félénkebb is vagyok!:D
2012. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
35%
én vagyok a 14es és a 16os hozzászólás küldője, és szívesen írnék megjegyzést a blogodba, de nem tom, hogy kell...:$ szóval ha elmondod én is elmondom h sztem milyen!!:DD
2012. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
23%
Szia, na mostmár elkezdtem olvasni és nekem tetszik. Nagyon jó kérdést tett fel neki Viki, és amúgy most ott tartok, hogy Harry randira hívta, nekem tetszik, hogy nem egyből oké persze menjünk randizni volt a szituáció, hanem egy két esélyes dolog... éés mondjuk ha én találkoznék velük egy ilyen helyen, én nem tudnám, hogy milyen kérdést tegyek fel nekik amiből jól jöhetnék ki főleg, hogy ilyen helyzetekbe én is letudok fagyni és talán kicsit félénkebb is vagyok!:D
2012. júl. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
a bejegyzéseim alatt van :) még nem igazán érkeztek kommentek szóval (1 kivételével) az van oda írva hogy 'nincsenek megjegyzések' ha arra rákattintasz akkor a lap alján van ahová írhatod a véleményed:) ha nincsen Google fiókod akkor menj rá arra hogy 'névtelenül' és akkor te is tudsz kommentelni:) remélem érthető:)
2012. júl. 24. 01:54
 20/21 anonim ***** válasza:
35%
igen nagyon szépen köszönöm!!:))
2012. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!