Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi értelme a Tumblr-nak?

Mi értelme a Tumblr-nak?

Figyelt kérdés
Egy csomó amerikai mondja, hogy a Tumblr-ja nélkül nem tudna élni, mert az nagyon jó. De mit kell ott csinálni? Képeket posztol, és csak ennyi? Nem igazán értem...:/
2012. júl. 17. 14:35
1 2
 1/13 tomitune ***** válasza:
100%

hát körülbelül olyan mint a twitter és a facebook összegyúrva...követhetnek emberek, akik ugye látják a postjaidat mint a twitternél...és a tumblr-ön is van egy 'üzenőfal' ahol az összes követett blogod képeit, videóit, és postjait egy oldalon láthatod, ezek közül pedig válogathatsz, hogy melyiket szeretnéd reblogolni stb. (bár én sosem szoktam reblogolni mert lopásnak tartom, még ugy is hogy kijelzi a blogger nevét akitől szedtem):)

remélem tudtam segíteni! írj ha még valamit tudni akarsz jó dolog a Tumblr!

[link] ez az én oldalam:)

2012. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a zöld kéz!:) Nem tudom, nekem nem annyira szimpi, egyszer már próbálkoztam vele, de nem nagyon jött be. A te oldaladon meg nekem kicsit sok a meztelen nő.:D
2012. júl. 22. 21:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem és nem. A Tumblr "kicsit" ellenséges a facebookkal, így nem mondanám, hogy abból van gyúrva.

A Tumblrt csak a Tumblr fan ember érti meg, aki nem válik azzá pár hét után, annak nem való. (Minden sértés nélkül mondom.)

A reblog pedig csak jó annak, aki betesz egy képet, ugyanis híresebb lesz a Tumblr-je. Semmiképpen sem lopás, sőt, örülnek neki. Vannak képek, etc. több tíz ezer rebloggal.

2012. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Először a saját képeimet raktam fel. Aztán kezdtem rájönni az egészre.

Szerintem ez a vizuális beállítottságú emberek gyűjtőhelye. Aki szereti a szép képeket. Ez tulajdonképpen egy képekből kirakott személyiség minta, egy napló. Olyan a stílusod, érdeklődési köröd, lelkiállapotod, viselkedésed, hobbid, az igazi személyiséged, amilyen képeket felraksz. Önkifejező eszköz.

Közös érdeklődésű embereket találhatsz, akik lehet, hogy a világ másik felén élnek, de felveheted velük a kapcsolatot.

Amúgy szerintem egy idő után függőséget okoz, pont mint a facebook.

[link]

Én lány vagyok, divattervezőnek tanulok, emellett érdekel a tetoválás, szeretem az állatokat, az esztétikus képeket és a stílusos férfiakat. Tehát a blogom is erről szól.

2012. júl. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokoat mindenkinek!:) Szerintem neem azért nem jött be, mert előtte nagyon rákattantam a We Heart It-re, ami nagyjából akkor ezek szerint ugyan az, mint a Tumblr, csak ott nem "blogod" van, hanem egy oldalad, ahol megjelennek az általad "szívelt" képek.
2012. júl. 30. 13:15
 6/13 anonim válasza:

hogy micsoda we heart it hogy jön tubihoz?

sem facebook sem twitter,nem is az a célja mint azoknak!

twitteren nincs blogod,ott adatlapod meg üzifalad van!


Miniblog lényege nem csak a kép (mint we hea..)hanem a mondanivalód(az igazi saját)mondanivaló.

Én spec szeretem a reblogot is !

ZS.

2012. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én ide olyan képeket rakok fel amik tükrözik az egyéniségem, vagy olykor olyanokat amiken én vagyok vagy saját. kissé hipsterblognak nevezném az enyémet, ha akarod nézz be ;) (amúgy egyetértek az előttem szólóval) [link]
2012. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
One Direction + a hipszterség. Ugyan kéérlek... Amúgy a háttér + a téma tetszik, de a képek unalmasak, a bejegyzések pedig.. :D amúgy boldog névnapot. ->utolsónak.
2012. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát azért köszi az értékelést, megpróbálom érdekesebbé tenno :) és a köszöntést is köszönöm :D
2012. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A Tumblr az egyik legaddiktívabb dolog, amit ismerek. Kb. fél éve kezdtem el, és azóta nem tudok leállni. Mondjuk én massive multifandom blog vagyok, nem tudom, hogy valakit hogy tud kielégíteni modellek/ruhák reblogolása.
2012. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!