Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kamaszok! Mit csináltok a nyáron?

Kamaszok! Mit csináltok a nyáron?

Figyelt kérdés
kort nemet és egy megyét is írhatnátok:D Tudtok valami jó szórakozóhelyet?
2012. júl. 18. 13:31
 1/9 anonim válasza:
66%

Nem csinálok semmit mert terhes vagyok.

18L

2012. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szinte semmit :D gépezek, barátnőmmel csavargok :D

15/l

2012. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tanulok, másodjára buktam kreszből :/ Emellett az eü.t is tanulom. Napi kétszer edzek. /reggel kondició este irányított edzés/ Heti kétszer lejárok úszni. Emellett próbálok időt szakítani a barátaimra is.

18/l

2012. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb. 10-11-ig alszom, utána elvégzem a házimunkát (mert egyedül vagyok itthon és elvárják tőlem a szüleim h mosogassak,terítsem ki a ruhákat,takarítsak stb.) este meg megyek haverokkal valahova, mozi vagy csak simán összeülünk megiszunk egy sört, a lényeg h ne otthon üljek :D szinte minden napra van valami program :) Bp. 16/f
2012. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Motorszerelés, tuningolás, ja és a legfontosabb motorozás:DDD Néha olvasgatok, de nemnagyon jut rá idő, haverokkal néha lógok, de inkább motoros arcokkal vagyok sokat.:D


14/F

Dunaharaszti:D

2012. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Haverokkal lógás,tavba fürdés,motorra letenni a jogsit bulizni iszogatni.14/f Fejérmegye
2012. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát van egy kötelező olvasmányom és abbol olvasok napi 10 15 oldalt és utána leülök a gép elé(minecraft)de ha nagyon megerőltetem magam akkor egésznap kin vagyok a haverokkal( és kb minden hétvégén elmegyünk valahova haverokkal apukám nagyon kedves és ilyenkor finnaszírozza nekünk pl most hétvégén2 nap aqua world :D) hát ez a nagy program:D egyépként 14F pest megye
2012. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy partiarc, munkát meg sajnos nem találtam, de lekötöm magam. Barátokkal minden nap beszélek, hétvégenként vásárolgatás és/vagy mozi. A hétvégétől önkéntes meló. Amúgy minden nap elmegyek valamerre sétálni, aztán leülök szépen a gép elé és filmeket nézek. Összeírtam még nyár elején, hogy mik azok a filmek, amiket még nem láttam, de mindenképpen meg szeretném nézni őket, azokon megyek most sorba :) Sorozatokat is nézek, eredeti nyelven, felirat nélkül, csakhogy edzésben maradjak az angol terén. Eddig még nem tudtam könyvet beszerezni, de abból is van összeírva pár, ha minden jól megy, nemsokára már bújhatom is őket. Nem egy izgi program, de nekem tökéletes.

16/L Pest megye

2012. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Edzek:D
2013. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!