Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen 9gag-hez hasonló...

Milyen 9gag-hez hasonló jellegű angol nyelvű oldalakat ismertek?

Figyelt kérdés
Egyre sz@rabb, erőltetetteb szerintem ez az oldal, napról napra egyre kevesebb a jó postok száma. Pár hónapja tök jó volt minden, vicces, érdekes postok sok témakörben, de mostanában mintha az oldal kinőtte volna magát valami szubkultúrává. Star Wars, Pokemon, Gyűrűk Ura, videojátékok és ezek "összeolvasztása". Ezzel még nem is lenne baj, ha nem a posztok felét ezek tennék ki. A másik fele jórészt ilyen "egyedi", poénosnak szánt, unásig ismételt, gyakran huszadszorra kiposztolt dolgokból áll. Na ennyi panasz szerintem már elég is, szóval tudtok mondani valami jó "viccoldalt" a 9gag helyett?

2012. júl. 19. 22:30
 1/2 anonim válasza:

en is ugyanezt vettem eszre :O nagyon silany lett mostanaban a 9gag,pedig imadtam.

[link]

regebben talaltam jobbakat is,csak nem emlekszem a nevere...

esetleg arabmemes.com, de ott par dolgon kivul nem fogsz sokat erteni,mert a java arabul van (hacsak nem beszelsz arabul)

2012. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4chan
2012. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!