Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írjatok már nekem táborba jó...

Írjatok már nekem táborba jó szivatásokat?!

Figyelt kérdés
5 napos lesz

#ismát
2012. júl. 20. 09:56
 1/3 anonim válasza:
61%

húú mi egy nagyon jót csináltunk táborban, és észre se vette az a nyomi:D fogkrémet nyomtunk az egész arcára és reggelre nagyon durván nézett ki..és az ágyneműje is tiszta fogkrém volt..xD ha beköp akkor nem jártok jól. meg olyan is van hogy amikor alszik valamiféle habot tettek a kezébe, megcsikizitek az orrát és háát szóval megvakarja.XDD és hogyha alszik és langyos vízbe teszitek a kezét..akkor bepisil.. elvileg.. nemtudom, nem probáltam:D

L/13

2012. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz ezek jok
2012. júl. 21. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:
mi olyat csináltunk: fogkrémet kentünk a kilincsre (a fiúk szobájában mászkáltunk) aztán az egyik fiú ruhájára rákentük a fogkrémet.aztán az alatta alvó fiú kezébe raktuk.be is köpte a fiú,de én számítottam erre azért raktam a kezébe.így neki kellett lemosni a ruháját.Egyszer olyat is csináltunk a lányokkal hogy a fiúk szobájánál kinyitottuk résnyire az ajtót ráraktuk a vödröt azt kimentünk óvatosan nehogy ránk essen a vödör.olyat is csináltunk már hogy valakit összefirkáltunk,bugyit húztunk a fejére aztán egy "hülye vagyok" feliratot fogkrémmel a hasára.de egyszerűen is be lehet pisiltatni:ráöntesz egy kicsi vizet(de vigyázz nehogy felébredjen!) 13/L
2012. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!