Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Hajógyári sziget mennyire...

A Hajógyári sziget mennyire mondható biztonságosnak? Hallottam szervkereskedésről, hogy elrabolnak és kibeleznek, meg ilyesmi. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Jobb odafigyelnem a szigeten akárhol vagyok, vagy csak az ottani szórakozóhelyek körül fordulhat elő ilyen? Ki mit tud?

2012. júl. 23. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,igaz,de leginkább a szórakozóhelyek körül,azok a bűnözés miatt lettek kiépítve.
2012. júl. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez nem igaz. baromság az egész.. csak azért, van ilyen híre, mert pár népszerűbb embernek nem tetszett a hely és elkezdtek pletykálni.

na meg nem rég pár éve asszem, történt, hogy egy közeli diszkóhajón megvertek egy embert és vízbefolytották, és mivel ez a hajógyári sziget közelében volt ezért a pletykák miatt a hajógyárira kenték és mindenki azt hiszi ott történt. (az említett diszkóhajó üzemeltetését már lezárták)


én jártam már jópárszor, és szerintem teljes biztonság van. valahogy nagyobb biztonságban érzem magam mint otthon kőbányán. meg aki már járt a sziget szórakozóhelyein az tudja hogy milyen kicsi ez az egész és mennyi ember van ott, egyből kiszúrnák ha valami ilyesmi történne és pánik törne ki.


részletesebben ha tudni akarod az igazad akkor figyelmedbe ajánlom: [link] első két oldalon nyilatkozik a vezetőség.

2012. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kőbányáról inkább ne beszéljünk!Ott én is félek,de aki a hajógyárira jár az a Kőbányáról jött.Nagy kamu ez a fylerz szarság,gondolom az is Vizo kezében van,mert leginkább az ő helyeit reklámozzák.Persze hogy drogellenes kampányokat folytatnak,azért csinálják hogy jó színben tűnjenek fel,mert már kitudódott a balhé és félnek hogy az emberek a pletykák miatt nem fognak oda menni.Ez a diszkóhajó gondolom a Dokkoló volt ami a szigeten van,a Hajógyári szigeten történtek eltűnések,gyilkosságok,szervkereskedők és drogdillerek garázdálkodnak ott.
2012. aug. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

9mm-es rövidcsövű lőfegyver nélkül ilyen helyekre menni nem ajánlatos.

A legjobb ha szúróeszközöket is viszel!

Ha fémdetektor van a bejáratnál akkor plesziől készült kést nem ehetkiszurni. Ilyesmi mindig legyen nálad jól eldugva! Csak akkor vedd elő ha már muszály használni is!

Miért nem korábban?

Mert főleg az a fegyver a hatásos amiről senki se tud.

2012. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A plexi kés másik nagy előnye, hogyha valakinek megvágod vele az arcát (megjelölöd a támadó férget) sokkal nagyobb és csunyább sebet csinál, mint egy normál éles kés.
2012. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eddig erre nem is gondolta.Oda tényleg fegyverekkel kell menni :D
2012. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!