Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Meg tudná valaki menteni az...

Meg tudná valaki menteni az életemet?

Figyelt kérdés

Oké. Ma már kiolvastam egy könyvet. Meghallgattam az összes kedvenc számom. A tv elment. Meghallgattam újra a kedvenc számaimat, és begyűlytöttem pár új-kedvencet. Elkezdtem kötni egy sálat. Nem ment. Szánjatok meg, és írjatok! Csak én lehetek ilyen szerencsétlen, hogy szenvedek a nyártól. :) Kedvenc könyveket, filmeket, és számokat kérek, hogy elfoglalhassam magamat még egy hét erejéig. Jövő héten már elleszek. :D

Előre is hálásan köszönöm!

16/L


2012. júl. 25. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha teheted szerezd meg a Tudorok c. sorozatot, garantálom, hogy remekül leszel akár két hétig is.



Tudorok

- sorozat -

(The Tudors, 2007) [link]

2012. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hállelúja!! Kösznöm! :)
2012. júl. 25. 18:55
 3/11 anonim válasza:
attól függ melyik stílust szereted. Király L.Norbi, LMFAO, Hammerfall, Lordi. De tudok ajánlani egy király online játékot, a neve punk o matic 2. Itt van egy bandád és számokat kell csináljál. Film pl. Jégkorszak 4, ujjoncok háborúba mennek igaz 60-as évekbeli de rogyásig röhögöd magad.
2012. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nézzél animét. Ha csak egy hétre kell kkor én a Death Note-ot ajánlom, nagyon jó, izgalmas, de (sajnos) nem hosszú.
2012. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

DBoy-nak üzenem, hogy zenében bármit meghallgatok, ami nem mai. Á, tudom ez hogyan hangzik. De nálam evidens, hogy aki meglátja a Walkmanemet, az vagy nem mászik le a fáról 10 percig, vagy nem ismeri az előadót. :)

Műfaj mindegy. ^^ A játékot köszi, megyek is kipróbálni, wááá, tök jól hangzik. :D

Szóval a Jégkorszak4 jó? Van annyi cikis dolgom, bevallom ezt is: Koromtól függetlenül a három volt azegyik kedvenc filmem. A hugom miatt konkrétan tudom a szövegét, de azt nem mondhatom, hogy nekem nem tetszett. :)

A másik fil címe az "Ujjoncok háborúba mennek"? Bocsi, csak nem vettem ki pontosan. A címet jegyeztem! Nagyon szeretek röhögni! :D

Egyszóval köszönöm! :)

2012. júl. 25. 19:14
 7/11 A kérdező kommentje:
Hű, ezek nagyon nagy számok, köszönöm! :D
2012. júl. 25. 19:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Játékból:Bioshock,Mcgee's Alice,Alice Madness Returns,Tomb Raider:Legend,Runaway+2.része(ha szereted a logikait)
2012. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hű, nagy játékos lehetsz, köszönöm! :D Tudom, sokat köszöngetek, de evvan emberek. Hálás vagyok! xD
2012. júl. 25. 19:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Filmekből én a következőket ajánlom(mindegyik vígjáték)

-a kismenő

-kábálbarát(ez nagyon jó:D)

-Pirosszka

Én is ajánlanám a Jégkorszak 4et,az Árvát és Napóleont(utálom a történelmi filmeket,de ez tényleg nagyon jó).A Jégkorszakból amúgy nekem is a 3. tetszet eddig a legjobban:D

2012. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!