Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi ez a sok hiba a Facebookkal...

Mi ez a sok hiba a Facebookkal? Vagy szórakoznak a fordítók?

Figyelt kérdés

Hogy most van a chaten ez a dolog, ami kimutatja, mikor látta az, akivel beszélsz az üzit, amit küldtél neki.

Na hát így mutatta:

"Seen

Latte

Látta

Skubizta

Chuck Norris"

vicces meg minden, de... A Facebook azért egy elég népszerű weboldal, sok emberrel. Hogy lehetnek ilyen komolytalanok a magyar fordítók? Vagy akik ezeket átprogramozzák magyar nyelvre??? Engem ez zavar...

16/L


2012. júl. 28. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szavazások alapján dől el mit ír ki az oldal néhol. Ha a megfelelő helyen bekacspolod, mindig feldob egy ajánlatot és több lehetőséget, hogy melyik lenne a legjobb fordítás az adott mondatra, szövegre. És gondolom sokan hülyeségre nyomnak. És születik a Skubizta, és a "aszonta, hogy" stb.
2012. júl. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

MO-n ez sem működik. De ők a hibásak, nincs pénzük fordítóra vagy mi?

Másrészt én is hülyeségekre szoktam szavazni mert utálom az fb-t, csak mindenki ezt használja ugye.

2012. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!