Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi kell eg retenetesen íjesztő...

Mi kell eg retenetesen íjesztő halloweeani partyhoz?

Figyelt kérdés
egy olyan partyhoz amitől még énis megílyednék 11/L vokmindent kérek buli ital recept díszítés köszi

2012. júl. 30. 08:17
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és még azt is kérném hogy hogy csináljam meg a jelmezeket XD
2012. júl. 30. 08:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi. Senki sem fog megijedni még szerintem 11 évesen sem, max ha megijeszted 2 másodpercre felmegy majd a pulzusa és kész.

De kipróbálhatjátok azt, hogy mondjuk szüleidet beszervezed, hogy valami kifogással ugorjanak el otthonról egy fél órára, és ők kapcsolják le az áramot, és valami maszkban beöltözve ijesztgessenek vagy játsszanak betörőt.

2012. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát ez is jó de ha ezt mind én szervezembe nem fogok meg íjedni >.<
2012. júl. 30. 14:08
 4/5 anonim válasza:
Mindenképp sötétbe csináld meg a bulit, hogy ez miatt is félelmetesebb legyen. Olyan partit a saját szervezéseddel, úgyse fogsz tudni csinálni, hogy te is megijedj rajta:) Szerintem elég egy jelmezen gondolkoznod, a sajátodon, meg ha beszervezed a szüleidet akkor esetleg még az övékén, de azoknak akik a partidra jönnek, ne te csináld meg a jelmezüket, kérd meg őket, hogy öltözzenek be valami Halloweenhoz illőhöz. Az Amerikai partikon szokott lenni valami zselés ital, esetleg utánanézhetnél annak a receptjének. Italt nem nagyon tudok mondani, esetleg ha nincs fent a neten ennek a receptje, akkor Colát adj a vendégeidnek szerintem, mert az legalább sötét színű.:) Ha akarsz süthetsz/süttethetsz valami sütit is. Van egy nagyon jó recept (a neten biztos megtalálod) boszorkányujjak a neve. Meg még mintha hallottam volna valami pókhálós sütiről is. Több alkalomhoz illő sütit én sem tudok mondani:/ A díszítés témája ne nagyon a szellemek legyenek, azokat úgysem lehet valami jól megcsinálni. Legyenek mondjuk, pókok, boszorkányok, fekete macskák, denevérek, esetleg hollók, és persze az elmaradhatatlan töklámpás. Szerintem is jó ötlet a szüleid beszervezése, és az áram lekapcsolása. Mondjuk nézzetek valami jó horrorfilmet és egy félelmetes résznél menjen el az áram.:) Remélem tudtam segíteni:))
2012. szept. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
juj j nagyon köszönöm szépen ezt máris jeyzetelem a halloweeni naplómban már utána is néáuekl köszöünöm szépen
2012. szept. 9. 11:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!