Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem ajánlani olyan...

Tudnátok nekem ajánlani olyan torrent oldalakat, amik ingyenesek, jól működnek? Még akár regisztráció sem szükséges hozzájuk.

Figyelt kérdés
És lehetőleg magyar oldalt, mert mindenképpen szinkronos filmeket szeretnék letölteni. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 30. 18:45
 1/3 karesz01 ***** válasza:

"Tudnátok nekem ajánlani olyan torrent oldalakat, amik ingyenesek, jól működnek?"

-Minden torrent oldal ingyenes .

-Hogy működnek az oldalra feltet cuccok az meg a feltöltő és a letöltő függvénye .


"Még akár regisztráció sem szükséges hozzájuk."

Minden olyan torrent oldal ami regisztrációs akkor válogathatsz a kategóriákban ,

hogy mit szeretnél letölteni és az adott oldal összes szabályzatát be kell tartanod ,

hosszú távon kívánod használni azt az oldalt .


Nézz itt körül : *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 Nincs igazad, vannak fizetős oldalak, pl. N C o r e. Sokkal jobb minőségűek, nincsenek tele reklámmal, de a hülye se fog azért fizetni ami máshol ingyen van...
2012. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 geryke24 válasza:

senki nem mondta hogy fizetős oldal legyen.

#1 válaszoló a válaszod tökéletes eggyetértek csatlakozom.

2012. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!