Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki légyszives öntsőn...

Valaki légyszives öntsőn belém egy kis bátorságot?

Figyelt kérdés
A lényeg ,hogy egyedül szeretnék felmenni egy buli megnyitojára de a heylzet hogy nem nagyon akarodzik mivel nem akarom azt ,hogy egyedul álljak a pult mellett és iszogassak. Szerintem az gázos vagy nem? Igen ti mit tennétek nagyon unom magam itthon és ezért már akárhova elmennék de egyedül? ÉS hogy ismerkedjek idegenekel mert ne m otthon vagyok? MOndjuk lenne egy ismerős a dj srác de ugyebár ő meg zenélni fog tehát csa kegyedul maradnék. PLs irjatok és segitsektek hátha erőt veszek magamon. \' ora mulva indulnom kellene.
2009. júl. 17. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért ne mennél? Legfeljebb odamész a dj ismerősödhöz aztán valaki majdcsak lecsap a kezéről... Ha nem érzed jól Magad, még mindig hazamehetsz, de ha el se mész akkor eleve eldöntötted az estét. Na nyomás!:-)
2009. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyedül is ugyanúgy elmehetsz akárhova! Nem ciki (szerintem) egyedül elmenni! A világon több millió ember él egyedül, és bulizik! Egyedül beülhetsz akár mozizni, elmehetsz bringázni, járhatsz programokra!

A buliban pedig ismerkedj! Fiukkal és lányokkal is! Elvégre azért (is) vannak bulik hogy ismerkedj!

Ha tánc is lesz, nyugodtan kérj fel egy fiut/lányt hogy táncoljon veled! Hidd el ő is örülni fog hogy valaki észrevette és felkérte táncolni! Te is örülnél neki, nem igaz?


Sok szerencsét!

2009. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!