Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vácon a Club Divának mi a...

Vácon a Club Divának mi a pontos címe?

Figyelt kérdés
Aki tudja írja meg! :)
2012. aug. 1. 15:42
 1/9 A kérdező kommentje:

ja és még valami!

hány éves kortól lehet már odamenni? mennyi a belépő?

ha megírjátok nagyon megköszönöm!!!

2012. aug. 1. 15:43
 2/9 anonim ***** válasza:

www.clubdiva.hu

amúgy nagy sz.a.r hely. Csak műpi.csák meg divatbu.zik járnak oda.. :) Ha már Váci szórakozóhelyre akarsz menni, akkor menj a mousoleumba, az valamivel jobb

2012. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja és asszem 16tól már lehet menni
2012. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

mármint utca cím... nem weboldal. :) a mousoleumba meg azt mondják drogosok járnak... és mennyi a belépő?

szóval csak 16 éves kortól lehet menni?:/

2012. aug. 1. 15:52
 5/9 anonim ***** válasza:
ottvan fent az oldal tetején h TÉRKÉP. A mousba nem csak drogosok járnak és nehogy azt hidd hogy a dívába nem olyanok járnak. Az se biztos h 16os, ezt pontosan nem tudom mert nem oda szoktam járni, kevés a hely, kicsi az egész és műemberek járnak oda. Bár, felőlem elmehetsz, nézd meg hátha tetszik. De ha nem vagy 16 akkor ezt felejtsd el, nem jó ha gyerekek is mennek oda.... egyrészt mert veszélyes ha lány vagy, mert azért lássuk be, kutya világban vagyunk,inkább házibulikba járj meg a barátaiddal sátorozni stb, ne buliba, mert az nem való 16nál kisebbeknek :)
2012. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15 leszek nemsokára és nem egyedül mennék,hanem jó társasággal.. :) nem tudom,nem voltam még sehol ilyen helyen,pedig jó lenne azért..
2012. aug. 1. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:
jaj akkor értem. Hmm. Menj el Vácon nézelődni hirdetéseket, ki szokták plakátolni hogy a Dívába ill. Mouse-ba milyen bulik vannak, hanyas a korhatár stb. A mouseba 800 a belépő, van ingyenes buli is, de az 16-os, dívát nem tudom :/
2012. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mind a 2 egy nagy szar, de akkor már Díva jobb... menj inkább pestre bulizni, jobban jársz, vagy szervezzetek egy házibulit
2012. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsóó,pont kitaláltad a gondolatomat... most már pestről is beszélgettünk.. nem tudsz ott esetleg valami jobb szórakozóhelyet ahol lehet táncolni is?:) és ha lehet olyat ahol az én korombéliek is mehetnek... :)
2012. aug. 1. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!