Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A bet--at-home.com oldalon...

A bet--at-home.com oldalon azt írják hogy minden újan regisztrált játékos kap egy kis pénzt. Én beregisztráltam és nem küldtek kódot! Írjak esetleg a supportnak? Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok értelmeset

2012. aug. 1. 21:12
 1/3 hookuszpook ***** válasza:
Majd akkor adnak, ha befizetsz. Annak az összegnek az 50%-át, max 50 Eurót.
2012. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősön ugyan igy csinálta és megkapta csak beregisztrált.
2012. aug. 4. 10:48
 3/3 hookuszpook ***** válasza:
Én játszom több, mint 15 irodában, köztük van a bet-at-home is, de egyik sem jótékonysági intézmény. Mindenhol be kell fizetni és utána különböző feltételeknek is meg kell felelni, hogy kapjál bónuszt. Egyébként nem a bónuszokból kell megélni, hanem a fogadásokból. A bónuszt egyszer kapod, viszont játékkal havonta kereshetsz több 100 Eurót rizikó mentesen. Itt nem írhatom le, hol olvashatsz erről kicsit bővebben, mert kitiltanának, de ha érdekel, írjál privátban.
2012. aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!