Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapesti vidámpark egész...

Budapesti vidámpark egész napos program?

Figyelt kérdés
Megéri az 5000Ft-ot? Sok játékra lehet felülni? Egész napos programnak felel meg vagy csak pár órás?
2012. aug. 13. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
attól függ h birod a hintákat. mi tegnap voltunk, 10től fél 5ig, a legtöbbre 2-3szor is felültünk. annyira nincs sok játék, sztem lehetne több. de ha mindenre csak egyszer ülsz fel, akkor semmiképpen sem egész napos.
2012. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a budapesti vidámpark nagyon kaki ajánlom mindenki figyelméba Gardalandot

a budapesti ahhoz képest kicsi, koszos, kevés játék van benne plusz semmi fantázia

2012. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ahhoz képest hogy milyen nem éri meg az árát

az előbb említett gardalandot ha van időtök neten nézzétek meg befizeted a belépőt és mindenre annyiszor ülsz föl ahányszor csak akarsz

előző voltam 15/l

2012. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hmm...köszönöm :)
2012. aug. 14. 13:51
 5/10 A kérdező kommentje:
körülbelül mennyi oda a belépő, mert az oldalon nem igazán igazodok el:)
2012. aug. 14. 14:13
 6/10 anonim ***** válasza:

remélem nem lesz túl hosszú de olvasd el kérlek mert hasznos

gardalandba

hát nem is tudom most nyáron voltunk anyáékkal úgy hogy engem is beleszámolva 3 felnőtt egy gyerek kb 80 ezer körül volt de több mint megérte és kiemelném hogy 3 napos belépő és annyiszor ülsz fel ahányszor akarsz rengeteg játék hatalmas területen szép virágos minden 4-d mozitól elkezdve a legvadabb hullámvasútakig egyszerűen fantasztikus és nem azt mondon hogy ez egy olyan program mintha elmennél a bp-ibe mert az ugye sokkal közelebb van de pl jövő nyáron ha elmész felejthetetlen élményben lesz részed

úgy voltunk hogy ott van ugye a garda-tó gyönyörű kilátással ha esetleg megtetszik ez a hely néhány jó tanács:

1. a lehető legpénztércabarátabb megszállási lehetőség a Bella-italia üdülőfalu egyszerüen gyönyörű

[link]

[link]

egy kép a bella-itália medencéiről és egy a városról

amúgy ez a bella-italia nagyon jó hely amikor meleg van az érkezőknek italt osztanak van salsa foci vizitorna esti programok és a hátsó kijárata a tóparttól kb 5 méterre

itt a honlapja: [link]

2. gardalandba a háromnapos belépő a legjobb

van vizivilága tehát van egy olyan belépő is hogy egy nap gardaland és egy nap sealife (ez a neve)

van sima két és egy napos belépő

3. ott van a közelbe egy hatalmas pláza és movieland amiről mindjárt szót ejtek

Movieland: filmtrükköket mutatnak de vannak hullámvasútak és vizi játékok is

van zorro showtól elkezde u571 tengeralattjáró szimulátor nagyon durva akkor van terminator 5d ---a showkban és a tengeralattjárósnál robbantanak is képzett kaszkadőrök vannak és ne lepődj meg ha meletted 1 méterre egy 5 méter magas vizcsóva kilövell

néhány kép movielandról:

[link]

[link]

[link]

[link]

az utolsó kép a john rambo showból van

itt a honlapja: [link]

azért ez a honlap neve mert melette van egy vizi vidámpark sok sok nagyon nagy csúszdával erről is egy kis kedvcsináló: [link]

[link]

[link]

4. egy húsz percre onnan ott van verona júlia erkélyével és szobrával

remélem nem felejtettem ki semmit és bocs ha kusza lett de már én sem birtam saját magam követni

2012. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

úr isten hát még órákat tudnék mesélni egyszerűen ha elmész mintha egy hétig egy álomban élnél

még pár kép a városról és gardalandról:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

15/l előző voltam

2012. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ja és még 1

ha valami kérdésed van én bármire szívesen válaszolok

imádom ezt a helyet nagyon elvarázsolt

non stop tudnék róla beszélni egy héten keresztül

2012. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm utolsó :)) Nagyon jókat írtál lehet jövő nyáron oda megyünk a párommal :)
2012. aug. 22. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:
ÉN VAGYOK AZ ÖSSZES VÁLASZADÓ KIVÉVE AZ ELSŐ
2012. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!