Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki a kedvenc szuperhősöd/gonos...

Ki a kedvenc szuperhősöd/gonosztevőd? Miért? (Légyszi indokold! )

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Macskanő,mert Halle Berry-nek jó a segge.
2012. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első: olyan tipikus vagy, mint a pontok közt egy vessző...


Nekem: pókember

indoklás: a képességei miatt, plusz a hálóvetés

2012. szept. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Superhero, az ugyanilyen című filmből.
2012. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bocsi hogy későn írok


Rozsomák a fékezhetetlen dühkitőrései és a képessége miatt

2015. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 axdvgn válasza:

Iron man Indoklás a dumája miatt :)

ultron szint ugy

2015. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szalkai Balázs válasza:
Goku/Frieza(dermesztő)
2019. szept. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Dragon Ball-ból a kedvenc gonosztevőm Cell. (Benne is van Dermesztőből). Amúgy az én kedvenc gonoszom Mael Radec ezredes a Killzone-ból. Sokan azt mondják, hogy Radec nem gonosztevő, hanem hős, hiszen ő a hazáját, Helghant védi, de aki két saját közkatonáját lelövi pusztán az uniformis megsértéséért, az csak nem liliomlelkű. Miért szeretem? A stílusa, az az egyedi, római kort idéző páncélja, a határozott fellépése és a Sean Pertwwee által adott szinkronhang olyan aranyossá teszi.


Kedvenc szuperhősöm? Legyen Optimusz fővezér. Kislány koromban sokat olvastam róla neki az öcsémnek. Tetszett, hogy fejjel magasabb volt mindenkinél, tetszett a csapatáért és minden élőlényért való felelősségvállalása, és azt, hogy nem ismert lehetetlent. Vagy hatszor is feltámadt a Transformers történetében.

2023. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedvenc gonoszok: ZiM, Dr. Heinz Doofenschmirtz, Mother Gothel, Cozy Glow, Discord, Lord Shen, Sophie a Jók és Rosszak Iskolájából, Nowhere King

Kedvenc szuperhősök: Marinette Dupain Cheng, Lunella Lafayette, Pókember, Mr Irdatlan

2023. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!