Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a Margit-sz...

Mit lehet csinálni a Margit-szigeten?

Figyelt kérdés

Holnap megyek anyámékkal, de olyan szar programok lesznek biztos, ami a 6 éveseknek jó, mert persze csak az öcsém a fontos, mit számít az, hogy én akarok-e kecskét simogatni, meg ilyenek..:D Tehát jó lenne, ha írnátok jó elfoglaltságokat, amik lekötnek egy 14 éves lányt. Sok mindenre nyitott vagyok, szóval még könyvtár nézés is jöhet, ha van ott olyan egyáltalán. De tényleg bármi. Csak ne óvodásoknak való...><

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2012. aug. 14. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha haverokkal mész,azt írtam volna hogy vízipipázás, de ha családdal, akkor focizhatsz öcséddel, röpizhettek, fagyizhattok,vattacukor,séta,fotózhatsz. Ne úgy indulj neki, hogy 'fú,desz.r lesz' :D

16/l

2012. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs kecske simogatás viszont van egy kis állatkert ahol gólyát láthattok közelről(mivel betegek) meg ló stb. lehet nálad ez ovi program de ha szereted az állatokat akkor láthatsz sast is ott attól függ milyen beteg madarak vannak éppen most ott.Hátul Japánkertben sétálgathatsz ha szombaton mentek rengeteg esküvői fotót láthattok és némelyik gyönyörű!Lehet napozni is olvasni is kb amit oda viszel azt mind csinálhatod ott
2012. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!