Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire ijesztő a következő...

Mennyire ijesztő a következő videó?

Figyelt kérdés
mommo.hu-n találtam ezt a videót,be kell valljam,hogy ennyire még nem ijedtem meg semmitől. most,hogy 30 szor megnéztem,nem olyan vészes,de a hugom akadt rá,és szegényt jól elriasztotta a számítógéptől,még most is kerüli messziről a laptopot. nektek hogy tetszik? [link]
2009. júl. 22. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:

17 éves fejemmel vicces már de a film amiben a csaj szerepel az jóra sikerült :D

Ördögűző a film címe

2009. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

annyira nem ijesztett meg

nekem az "autós " ijesztős jobban betett :D:D

2009. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Basszus!Készültem rá,direkt megnéztem hang nélkül is,de még így is baromi durva!!!
2009. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ismerem az autósat... az is eléggé... csak én meg azt hittem,hogy valami apró árny lesz,merthát paranormális,gondoltam szellem,és füst szerű izé lessz csak... ugyhogy nem is készültem rá,minden apró részletre odafigyeltem,nehogy valamit lekéssek,azt hittem,csak apróság lessz.. ráadásul max. hangerővel.... ...azért még várom a válaszokat
2009. júl. 23. 15:06
 5/9 anonim ***** válasza:
en nem ilyedtem meg tolle:S
2009. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Engem nagyon megijesztett, jól megszerkesztették a jelenetet. Tényleg hatásos lett.
2009. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én levettem a hangot és a végére tekertem hogy mire kell számítsak^^ mindjárt megnézem hanggal
2010. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok basszus tudtam hogy mi lesz de hanggal ki rázott a hideg xD
2010. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fúj,Én mindig féltem ettől a fejtől :s
2013. okt. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!