Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Debreceni virágkarneválon...

Debreceni virágkarneválon érdemes 2honapos babával részt venni?

Figyelt kérdés
A babakocsit tudom tolni akadályok nélkül? Mennyire van lehetöség hogy a babával kényelmesen elférhessünk a leláton?

2012. aug. 19. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A lelátót nem tudom, ha a stadionról van szó, (hasonló van a Kossuth téren is), de szerintem a babakocsival nincs gond, lehet tolni, ha a tömegre gondolsz.
2012. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2012. aug. 19. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Remélem el tudod még olvasni ezt, lehet túl későn írok. Mi már évek óta nem megyünk a virágkarneválra, csak az esti tüzijátékra sétálunk fel. Akadályok biztosan nem lesznek, de én a 2 hónapos babámat nem szívesen vinném fel abba a hatalmas tömegbe, főleg, hogy holnap +36 fok várható és összesen 8db virágkocsi lesz.
2012. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ neked is! Elmentünk de a kicsit nem vittük csak délután amikor körbejártuk a kocsikat! Ott is nagy meleg volt, de legalább közelröl láthattunk öket. Tömeg délelött nagy volt de én nagyobbra számitottam. Az biztos hogy legközelebb én sem megyek a felvonulásra, semmit nem láttunk és meleg is volt!
2012. aug. 21. 14:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok! :D Mi csak este mentünk fel, a tüzijátékra de szerintem még nagyobb tömeg volt, mint délelőtt.
2012. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hová mentek, a Piac utcán persze, hogy nagy a tömeg. Este meg főleg a tűzijáték miatt.
2012. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!