Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik szórakozóhelyek számíta...

Melyik szórakozóhelyek számítanak Budapesten, , elitnek"?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Akad egy pár :(
2012. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Név szerint? :)
2012. nov. 18. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Régen a Rio meg a Play volt,ugyanaz volt a kettő,ami nyáron a Rio,az télen a Play volt.Úgy tudom már a Play is bezárt.

White Angelt mondják még annak,mert szép és tele van gazdagokkal,ennek nyári megfelelője a Bed Beach,az is nívós,de nem mondanám elitnek.Sokan írnának ezekhez hasonló szar helyeket,mert nívós és jó a dizájn,de attól még nem elit hely.

Ami igazán pesti elit helynek számít az a Mix Club Bar Restaurant (Eiffel-tér),ide drága a beugró,drágák a piák,tele van milliomosokkal,celebekkel.

A másik a Symbol (Bécsi út).

2012. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az utolsó 2 helyen említett hely jó is, vagy csak a híre nagy?

Amúgy köszönöm a választ!

2012. nov. 18. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se azok közül amit leírtam.Mix-be tudom hogy azon vannak az ott dolgozók,hogy minél jobban lehúzzanak,meg tele van kur.vákkal,hivatásosakkal is.A Symbol még drágább,szinte oda is csak gazdagok járnak,de szerintem az is olyan szar mint a Mix.

Szívesen! :D

2012. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!