Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gólyatábor! Miért parázik apa...

Gólyatábor! Miért parázik apa ennyire?

Figyelt kérdés

Holnap megyek gólyatáborba.

Ma apa felhívott, hogy lehet, hogy mások visznek alkoholt és ne vigyem túlzásba az ivást. Én még sose rúgtam be. Igaz, néha megiszok egy-egy pohárral de azt is csak akkor, ha olyan alkalom van (szülinap, névnap, karácsony, szilveszter...). Szóval én nem vagyok az a típus.

Na meg a másik, hogy ha mások megkínálnak cigivel, akkor utasítsam el. De miért? Miért aggódik így értem. Még életembe nem gyújtottam rá, és ezt apa is tudja.

Honnan jött most ez a szülői aggódás?



2012. aug. 22. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert te is ot fogantál? :D
2012. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: tetszik a logikád :DD

amúgy ez csak szülői aggódás..ha ez megnyugtat nálam is ugyanígy van, csak nálam nem szükséges a gólyatábor, elég ha elmegyek itthonról.

2012. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha-ha-ha! Nagyon vicces.

Normális válaszokat?

2012. aug. 22. 19:12
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsi 2. Az elsőnek írtam.

Am. Köszi

2012. aug. 22. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyanítom, ő már volt gólyatáborban? Te pedig még nem.

Na nálunk legalább 3 szende apucikislánya (ilyen nem nagyon iszok, sose cigizek, ártatlan vagyok típus, mint amit te írsz) terpesztett be hulla részegen még kb. vadidegen leendő évfolyamtársaknak, főgólyáknak... és állítólag még elég laza volt nálunk, máshol nagyobb a vadulás.

Lehet, hogy valami ilyentől félt?

De hagyd aggódni, ez a dolga. A te dolgod meg, hogy a szöveged ne csak szöveg legyen, és bizonyítsd is. :D

2012. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért félt, mert nem akarja, hogy rossz társaságba keveredj. 9.-es leszel ugye? Mert, szerintem amit az utolsó írt, az kicsit sok.
2012. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!