Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi lesz ha bejön az új konzolg...

Mi lesz ha bejön az új konzolgeneráció (Xbox)?

Figyelt kérdés

Kb.2013 Karácsonykor kijön az új Xbox, ehez kapcsolódóan lenne pár kérdésem:

-kb. meddig lesznek még új játékok az Xbox 360-ra?

-meddig leszek aktívak a játékok multiplayer-szervei?

-lesznek még olyanok akik használni fogják a Xbox 360 multiját?

-mennyivel fognak lejjebb menni a játékok és a LIVE gold előfizetések ára



2012. aug. 22. 19:23
 1/4 anonim válasza:
már érzek valamit...várj...most súgják a szellemek...azt mondják, hogy 2014 augusztusának 23. napjának a 10. órájában, azon belül is a 24. másodpercben már nem adnak ki játékokat 360-ra. megindítványozom a második kérdést....jönnek a jelek...már érzem...a felhők állásából utalva egy idő után megszűnnek a szerverek. sajnos az utolsó kérdésre nem tudom a választ, mert a bolygók szerencsétlen együttállása miatt elvesztettem a kapcsolatot a szellmekkel
2012. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rácz Zsolt Levente válasza:
nem sokáig mert 2013-ban bejön az xbox720
2012. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aggódni nem kell mert a PS4-el ellentétben az új Xbox720-on futni fognak az Xbox360-as játékok.Ebből az következik hogy az MS nem fogja a szervereket lekapcsolni amin az Xbox360 multiai vannak,még lát potenciált a régi konzoljában ezért tervezik hozzá is a Skype szolgáltatást.Ezzel finomítják az átállást az új generációs konzoljukra,nagyon valószínűnek tartom hogy ütni fogja a Sony új konzolját klasszisokkal.Sőt egyesek szerint "a Sony becsukhatja a boltot a konzolpiac terén".
2012. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 hónapja vettem egy boxot és meg vagyok vele elégedve nagyon.Aztán pedig olvasom h jövőre új xbox egy kicsit idegeslettem,h akkor fölöslegesen vettem:( Tényleg fognak futni a játékok az újon is,az tök jó lenne!:)
2012. aug. 23. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!