Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Égő ha valaki férfi létére...

Égő ha valaki férfi létére szereti ezt a zenét?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hcm55..


Nem is olyan rég kinevettek engemet egy szórakozóhelyen mikor elkezdtem énekelni én is ezt a dalt mikor meghallottam. Tudom nem éppen fériaknak való de tetszik olyan ritmusos :)


Ti mit gondoltok ?


2012. aug. 22. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már... Miért lenne gáz? Ha ezt szereted, akkor ezt szereted és kész. Mit érdekel, hogy ki mit mond?! Tényleg ritmusos, és az én hímnemű barátaim is imádják a számot. Rajtuk több mindent lehetne nevetni, ha ilyesmiért kiröhögtek.
2012. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én ugy tudtam , hogy ez nagy menő zene (mindenki számára),vagyis errefele ahol én lakok mindenki szereti/szerette .Valszinüleg nem tudják mi az h zene xd
2012. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 blanka17 válasza:
Ez most nagy sláger,szerintem se gáz ha egy pasinak is tetszik. Ráadásul vmi olyasmiről szól, hogy de megcsinálna vmi csajt :)
2012. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez a lanyoknal is gaz.. :D de mondjuk csak az zlesem miatt nem szeretem.. Mindenki mast szeret.. Ne foglalkozz masok velemenyevel :D
2012. aug. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyeltalán nem gáz:) Én nem szeretem de ezért nem röhögöm ki azt aki szereti! A gyökerek biztos bántani akarnak és mindenbe belekötnek! Látják hogy felveszed így súlyos sebeket akarnad béléd ejteni! És hogy ki mit mond azzal ne foglallkoz! Rólam az terejed a suliba hogy ,,meleg vagyok,, ( persze nem vagyok az) és csak azért kezték el rólam terjeszteni mert érdekel a férfi divat meg lady gaga a kedvenc énekesem:)
2012. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!