Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebook-on hogyan lehet...

Facebook-on hogyan lehet albumot törölni?

Figyelt kérdés
Segítsetek, kérlek! Szeretném egy kicsit frissíteni az albumjaimat facebookon csak nem tudom hogyan kell albumot törölni!! Köszöntem!! ( Értelmes, pozitív válaszokat várok)

2012. aug. 24. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Egy még fontosabb kérdés: Hogy lehet törölni az egész fészbúkot?
2012. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háát azt jobb lenne, akkor nem lenne ennyi hülyeség!Meg az emberek sem lennének ekkora idióták! Én is használom, szeretem is! de mégis nem tudom elképzelni mi lenne akkor ha nem lenne facebook! Amúgy meg Tényeleg nem tudja valaki hogyan kell albumot törölni??
2012. aug. 24. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg nem szeretem és nem is használom, mert egy nagy marhaság, és az se ép aki odavan érte és használja. Kész időrabló az egész.
2012. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a törlésre kivánt képre ráközelitesz, minden általad feltett kép jobb felső sarkában van egy ceruza, a csillag mellett, a Szerkesztés és eltávolitás paranccsal megoldhatod.
2012. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rámész az albumra, felül ott lesz, hogy mikori az album, és mellette hogy album szerkesztése. arra mész, és a tölts fel fényképet mellett, ott egy kis kuka. arra menj rá :)
2012. aug. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!