Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Holnap megyek gólyatáborba...

Holnap megyek gólyatáborba (gimis) és nagyon izgulok miatta, azon gondolkozom hogy lehet hogy inkább nem megyek mert nagyon félek tőle mert visszahúzódó vagyok és ráadásul pont meg is jött és félek :/szerintetek?

Figyelt kérdés
kihagyható vagy jó lenne elmenni? :/ kérlek normális válaszokat adjatok és már előre is köszi e segítőkészeknek! (:

2012. aug. 26. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed. Ha kihagyod, nem veszítesz sokat, a többiekkel úgyis együtt leszel még hónapokig. :)

Ha mész, akkor meg ne félj tőle, a többiekben is benne van a bizonytalanság.

Dönts úgy, ahogy neked a legjobb. :)

2012. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most voltam gólyatáborban egy hétig. Nagyon gondolkodtam, hogy elmenjek-e, és végül az igen mellett döntöttem.

Az elsô néhány napban nagyon rosszul éreztem magamat, de a hét második fele nagyon tetszett. Nagyon rendesek voltak velem. Imádtam!!! Ki ne hagyd! Semmi képpen! ((:

15/L

2012. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hova mész, csak azért kérdezem, mert én is hnap mek?
2012. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hol lesz?

Balcsi ?

2016. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!