Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy fiú...

Miért van az, hogy egy fiú sem akar levelezni? Én fiúkkal szeretnék, olyanokkal akik nem hígagyúak és nem muszály Brad Pitt legyen de azért ne legyen a legcsúnyább ember a Földön.

Figyelt kérdés
Postai úton szeretnék levelezni. 16/L

2012. aug. 31. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, mert kockák. :D

Na, de most komolyan, szerintem a levelezés a 21. században eléggé kihalt és inkább egy "romantikus dolog" lett belőle. Gondolom a fiúk elriadnak, amikor megkérdezed tőlük ezt, mert szerintem azt gondolják, hogy te párkapcsolatot vagy egy kis "love story-t" szeretnél tőlük.

2012. aug. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez szerintem is hülyeség tőlük. Csak szeretnék fiúkkal is beszélgetni. Miért nem lehet ezt a hagyományos módon csinálni? Külön élmény mikor megkapod a levelet és kibonthatod
2012. aug. 31. 01:27
 3/5 A kérdező kommentje:
De még ha Love story-t is akarnék nem tudom mi abban a rossz hogy úgy menekülnek. Olyan lehetetlennek tűnik valakit találni akivel jól el lehet beszélgetni.
2012. aug. 31. 01:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy e-mailben is ugyanolyan jó levelezni, mint valódi levélben. Mert ott is úgy van(legalábbis én úgy vagyok vele), hogy látom, hogy jött egy levél és már rögtön a a torkomban dobog a szívem, hogy most vajon mit írt, mint mikor a kisgyerek megkapja az ajándékát. :)
2012. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ertem:P
2012. szept. 1. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!