Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elég sok idő volt mire megtanu...

Elég sok idő volt mire megtanultam rendesen csajozni. Akkoriban eléggé sokat jártam el a haverjaimmal oszálytársaimmal szórakozni. Azomban mára a pia ízétől rosszul vagyok és kimozdulni sincs nagyon kedvem. WTF történt?

Figyelt kérdés
Azzal telt a nyaram , hogy itthon ültem és gépeztem , kb hetente átjöttek a közelebbi barátaim vagy én mentem át hozzájuk. Azok akikkel meg anno eljártam szórakozni ki vannan akadva, hogy nincs kedvem elmenni sehova. Nem tudom mit kellene csinálnom, úgy érzem én már kiéltem magam , jobban vágyom arra , hogy lol ozzam és filmeket nézzek mint, hogy egy buliribanc torkán letoljam a nyelvem vagy mást. Ti hogy értettétek meg a haverokkal hogy, a fenébe is ha én egy virtuális valóságba vágyok akkor haggyá békén és ne piszkálj ? ( 19 éves vagyok). Hát így jobban belegondolva én sem nagyon értem miért ezt csinálom, kicsit félek , hogy így el fogom veszíteni 1-2 barátomat.

#ital #változás #barát #kedv #bulizás #félelem #hozzáállás #meváltozás #unalom értelmetlenség #piaszórakozás
2012. szept. 1. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Azzal semmi gond, ha már nem vágysz a féktelen bulizásra, de nem ásd el magad a géped mögé, az nem egészséges. Járj el sportolni, és meglátod, hamar visszatér az életkedved. És azok a barátaid, akik amiatt pártolnának el tőled, mert nem akarsz velük minden másnap bebaszni, nem igazi barátok, csak haverok, velük nem kell törődni. Az igazi barátok meg úgyis maradnak.


Amit tanácsolni tudok, hogy sportolj, járj könyvtárba, vagy csináld azt, ami igazán érdekel. A csajok miatt ne aggódj, akikre valóban érdemes időt szánni, azokkal valószínűleg nem egy diszkóban fogsz megismerkedni, ott nagyon kicsi az esélye. Tehát csináld azt, ami érdekel, és lehet, hogy pont ott fogsz megismerkedni valakivel. És ne aggódj semmin, még fiatal vagy, korai lenne lemondani az életedről, hiszen a java még hátra van :)

2012. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat , jól esik ezt elolvasni
2012. szept. 2. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy tudtam segíteni kicsit, minden jót! :)
2012. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!