Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most akkor tényleg meghalt...

Most akkor tényleg meghalt Byakuya a Bleach mangában?

Figyelt kérdés
ő a kedvenc karakterem
2012. szept. 7. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó, hogy még nem nézem ezt a sorozatot. Most komolyan, mit gondolsz magadról? Nem gondolod, hogy talán más még nem nézte meg, és te csak úgy kiírod főkérdésnek, hogy még véletlen is meg lehessen látni? Gratulálok.
2012. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ELsőnek igazavan ...

Belenéztem , de ahogy látom csak rendesen meg gyepálták , sztem ebbe nem hal bele ..

Viszont ami érdekesebb :D papi beindult :D

2012. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mellesleg most vettem észre, hogy más is kiírta már, úgyhogy első válaszoló állítsd le magad...

nem tudom mit kell ekkora ügyet csinálni belőle főleg úgy, hogy nem is követed a mangát

inkább máskor gondolkozz te....

2012. szept. 8. 12:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát azért neharagudj de elég lehangoló tud lenni hogy valaki inkább megvárja 1 anime végét (pl) hogy kiderüjjön 1-2 dolog és valaki elspoilerezi már nem olyan jó .

nem véletlenül bannolgatnak érte aa-n.

2012. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"És még annyit hozzátennék, hogy miért nem lehet csak simán elsiklani felette?"


Olvasol egy kérdést (mivel szeretnél segíteni a másiknak). És egyszer csak azt látod, hogy: Meghalt xyz a zyx sorozatban. Ennyi bőven elég...

2012. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
remélem! elég para h a Bleachben csak a "rosszak" halnak meg mindig...
2012. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Remelem errol mar beszelhetek.

Pl Tousen es Gin is eleg sajnalhato volt a vegen mikor meghalt,es Grimmjowt Ulquiorrat meg Nnoitrat is megtiszteltek egy szomoru halallal szal nem csak az sopredek hal meg.Az meg h egy kapitany meghaljon tul lehangolo lenne...bar jelenleg a mangaba meg sokminden lehet,de most beszeljunk csak az animerol.Szal igaz h mind badass volt de valahogy mindbe volt valami jo is.Vis nekem ez a vvelemenyem.

2012. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 6byakuya6 ***** válasza:
Nem fog meghalni mert főszereplő (ez az én véleményem) Am előző Grimmjow nem hal meg. Tök jó hogy itt van 8 válasz és ebből kb 2 értelmes. Am nekem is ő a kedvencem (ki nem találtam volna XD)
2016. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Byakuya közel sem főszereplő. Mindössze a "jófiúk" közül túlságosan kevesen halnak meg, így ő is túlélte...annak ellenére, hogy megvolt a halál jelenete...
2016. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!