Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Gyűrűk Ura fiús történet?...

A Gyűrűk Ura fiús történet? (Folyt. Lent. )

Figyelt kérdés
Direkt nem mondom, hogy könyv vagy film, hanem maga a történet érdekel. Kérem, hogy most azok a lányok, akik csak Orlando Bloom, Elijah Wood és/vagy Viggo Mortensen szemei miatt várták meg a 2. részt, ne írjanak ide, hogy mennyire lányoknak való. Egy fiú mondta nekem, hogy szerinte fiús, és a lányok viszonylag ritkán szeretik. Az én ismeretségi körömben alig van olyan lány, aki olvasta. A további Tolkien-könyveket meg aztán pláne. Mit gondoltok erről a kérdésről?
2012. szept. 14. 14:49
1 2
 1/11 chrishu ***** válasza:

A Gyűrűk ura nincs nemhez kötve.

Ez egy remek történettel rendelkező könyv/film szóval olvasd/nézd meg nyugodtan!

2012. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet, félreérthetően fogalmaztam. Én láttam, olvastam, és más Tolkien-műveke tis olvastam, valamint A hobbitot is meg fogom nézni. A véleméynetek érdekelt.
2012. szept. 15. 03:05
 3/11 anonim ***** válasza:
természetesen lányoknak is való!! Utálom az olyan előítéleteket ogy minden lány csak a szerelmes filmeket szereti. Az viszont sajnos igaz hogy sok lány mostanába finnyás, nyávogós, és ilyeneket gondol hogy a gyűrűk urát csak fiúk szeretik. sajnos ezzel az én ismeretségi köröm is így van túlnyomóan. Amit fentebb írtam nem rád értettem, ne vedd magadra, ez csak az én véleményem..:) [élek-halok a gyűrűk uráért és nem Viggo Mortensen szemei miatt.]
2012. nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok, és én is szeretem a GyU-t, nagyon is. Szeretem a fiús(nak tartott?) filmeket, könyveket, sőt igazából csak, és kizárólag azokat. Ezért gondoltam, hogy az én véleményem nem mérvadó, mert én úgyis ezeket szeretem. Azt én is sztereotípiának tartom, hogy meg lenne szabva, ki mit nézhet. De vajon a lányok szeretik a GyU-t? Mármint azok a lányok, akik amúgy nem kizárólag ilyesmiket szeretnek.Köszi a válaszod amúgy!
2012. nov. 10. 01:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyéntől függ hogy szereti e valaki a gyűrűk urát vagy nem. Sok lány lehet hogy azért nem szereti mert hogy vannak benne "undorító" és "félelmetes" dolgok.... Például egyik nap olvastam bent a suliba a könyvet és akkor odajött az osztály kényes p****ja és elkezdett visítani hogy lapozzak el mert undorító a kép, ő egyszerűen rosszul van ettől....( a képen gollam volt) erre persze elküldtem de lett volna még pár szavam de inkább magamban tartottam....na mindegy de szerintem igenis vannak (még) olyan lányok akik szeretik a LotR-et... Ha szereted Tolkient akkor menj fel a Magyar Tolkien Társaság honlapjára, ott sok érdekes dolog van. És szerintem nem is kevés lány tag van.. Nincs mit :)
2012. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ismerem az oldalt, láttam már sokszor. Érdekes, amit mondasz, bár én ezt sem feltétlen lányokhoz kötöm. Nálunk,a régi osztályunkban egy fiú volt, aki undorodott az ilyen véres dolgoktól, véres jelenetektől, vagy pl. a kicsit durvább biosz óráktól. DE pl. a bátyám sem bírja az ilyesmit, filmekben mégsincs baja vele. Szóval ez már nem is tudom, igazából kiket jellemez. Bár egyértelműen vannak nyafka p.csák, akiktől inkább csak hiszti.
2012. nov. 11. 19:23
 7/11 anonim ***** válasza:
persze, vannak gyengébb idegzetűek ezt nem vitatom... Én például horrorfilmekben a hirtelen mozdulatoktól és a hangulatfeszegetéstől vagyok beszarva :) Viszont ez is, pont mint a LotR-hez való hozzáállás egyénfüggő.
2012. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem is nézek egyáltalán horrorfilmeket inkább. : ) Amúgy igazad van, csak kíváncsi voltam, ki mit gondol.
2012. nov. 18. 00:28
 9/11 anonim ***** válasza:
13 éves vagyok.A Gyűrűk Ura a kedvenc könyvem,és nem azért mert csajos,vagy izé,hanem mert még tanulni is lehetne belőle.:D
2013. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor ez csak véletlen, hogy kevés lányt ismerek, aki szereti.
2013. jún. 30. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!