Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Magyar multifandom Tumblr?

Magyar multifandom Tumblr?

Figyelt kérdés
Ismer valaki ilyet? Még egyel sem sikerült eddig összefutnom. Pedig nem hiszem, hogy én lennék az egyetlen... :)

2012. szept. 15. 10:25
 1/6 öhhhhhhhh ***** válasza:
100%

hát tumblrre én mindent nyomok ami érdekel, főleg ugye könyvekből, sorozatokból

de a többi magyar blog amivel találkoztam többnyire személyes, esetleg utolsó léghajlitó/korra legendájával foglalkozott.

2012. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg megadod a blogod címét? Akár privátban is. :)
2012. szept. 17. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az én Tumblr-öm multifandom. Ezeket postolom főleg: Avengers, Thor, Loki/Tom Hiddleston, Sherlock/Benedict Cumberbatch, elvétve egyéb Marvel és Doctor Who, meg ha olyanom van akkor tájképeket és idézetek is reblogolok.

Néhány magyart követek hasonló multifandom blogokkal, ha érdekel. :)

2012. szept. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az enyém kb ugyanolyan, csak én 1D-t is posztolok :O de kajak, szinte pont ugyanez mint neked.
2012. szept. 20. 16:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Akarom mondani, érdekelne a blogod, szívesen látnám a dash-emen :D
2012. szept. 20. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Sok magyar van fent Tumblr-on, de a Tumblr nem olyan, mint egy Wordpress blog azért. És épp ez a jó benne :D Innentől fogva szerintem édes mindegy, hogy magyarok vagy külföldiek követnek téged, illetve te kiket követsz, mert we're in the same fandom :P


Persze, ha magyar fandomkodásra vágysz, egyszerűen csak dobj fel egy sima "Ki itt XYZ fan és magyar?" vagy "Ha magyar fan vagy, reblog!" tageld be frappánsan és várj. Aki reblogolja, arra nyomhatod is a follow-t :;)

2012. szept. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!