Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Aki fent van a NICEFACES.hu-n!...

Aki fent van a NICEFACES.hu-n! Hogy lehet hogy mindjárt pár óra múlva valakinek már 1 millió pontja van és csak 500 embertől kapott szavazatot? Itt biztos valami csalás van!

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 06:33
 1/3 anonim ***** válasza:

foggalmam sincs

én fent vagyok vagyis most regisztráltam és hirtelen lett 2500 pontom,de nem tudom hogy :D:D:D


Valami nem oké itt


Amugy lehet megkérték ismiket h többször szavazzanak:D

2009. aug. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

úgy hogy ha szavazol arra akik születésnaposok, vagy népszerű tagok, vagy bármiért ki vannak emelve, azok után nem 2000 pontot kapsz voksolásonként hanem 10 ezret

és ha visszaszavaznak akkor még többet


bizonyos pontok és aktivitás után krediteket kapsz, azt be lehet váltani voksolásra, azaz h több emberre szavazhass, a pontokat kreditekre válthatod, azaz kreditet vehetsz belőlük,

meg csinálhatsz weboldalt, és ha aktív vagy vagy jó rajt a téma meg eleget reklámozod, akkor népszerű lesz, kiteszik, és előfizetést nyersz meg pontokat

akkor kinn leszel a városod legaktívabb tagja listáján, meg a legaktívabb tagok listáján összesítésbe vagy jelentkezz szépségversenyre pasi csaj kategóriában és akkor ha elég szavazatod van már akkor indulhatsz a versenyen, csak legyen kinn a szépségindexed,

így ha az átlagod az 5 ös felé közelit nagyobb esélyed van rá hogy mindenhol megtaláljanak, virtuális milliomos lehetsz ha a pontjaid szimbolizálják a vagyonodat

de ezek benn vannak a leírásban is

2011. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy hogy aki azokra szavaz aki születésnapos, vagy új tag, esetleg online van, arra 10 ezer pontot kapsz, ha sima felhasználóra szavazol, aki semmilyen topon nincs fenn, arra meg csak kétezer pontot kapsz ha szavazol rá, sőt akinek a szépségindexére szavazol, egytől ötig, arra is több pontot kapsz, főleg ha a legszebb hölgyek és legjobb pasik kategóriában lévőkre szavazol, de ez fenn van a leírásban is, sőt ha adsz fel a nicefaces közösségi üzenőfalára hirdetést, vagyis információt, híreket, eseményeket, amelyeket megoszthatsz másokkal, azért is kapsz pontokat, és ha teszel fel kérdést és több lehetőségű válaszokat hozzá mások számára, mint egy kvíz, azért is kapsz pontokat, azt hiszem 10 ezret, így nagyobb összegeket lehet kapni, és gyorsabban össze lehet gyűjteni a pontokat. Lehet küldeni virtuális meglepetéseket, pl sütit, aranytallérokat, kávét, az is kap pontot aki adja és az is aki küldi
2011. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!