Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Honnan lehetne városi "zajokat...

Honnan lehetne városi "zajokat" letölteni?

Figyelt kérdés
Mintha valaki egyszerűen csak kiállított volna egy magnetofont az utcára,hogy felvegye a város zajait.Olyan egybefüggő háttérhangokra gondolok - autózúgás,duda,sziréna stb.
2009. aug. 1. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos javaslok neked egy digitális dictafont, már 6-8-10 ezerért kapsz jó, stereo minőséget, és azzal akkor felveszed amit és ahol akarsz, meglátod, eredeti hamisítatlan lesz :-)

Nekem is van egy ilyen, és valami eszméletlen az érzékenysége, a 30 m-re beszélő embert is tisztán felveszi, de tehetsz rá külső "rendes" mikrofont ha valahova kifejezetten szeretnéd irányítani a felvételt.

Hidd el, megéri a beruházás, és MP3-ban aztán meg utána úgy szerkeszted ahogy éppen akarod. Én még egész nagy koncertet is vettem fel vele és tök jó minőség lett.

Sztem ilyen oldal nincs, vagy én még nem hallottam róla.


na most aztán a másik, hogy mivel kékfényes vagyok, nekem MP3-ban megvan majdnem az összes szirénahang kristálytisztán (csak az angol szirénák hangjai hiányoznak), ha erre vágysz, szólj aztán elküldöm emailben.

2009. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress rá a youtubeon olyan kulcsszavakra, mint például a "city", "sounds", "sound effects", "traffic" stb. Ha találsz olyan videót, aminek tetszik a háttérhangja, akkor egy hangrögzítő programmal (pl. audacity) le tudod menteni a hangot mp3-ban.


Itt van egy videó példának: http://www.youtube.com/watch?v=_UFEMMxxxH4

2009. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!
2009. aug. 1. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!