Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Boyfriend FAN-októl kérdezem...

Boyfriend FAN-októl kérdezem hogy No Min Woo és Hyunseong együtt vannak?

Figyelt kérdés

Én kb 4 napja bírom a boyfriendet nekem a kedvencem Hyunseung és No(h) Min woo (nem tudom a No-nak van h a végén bocsi.. mondom csak pár napja bírom őket). Osztálytársam már fél éve ezzel szekál h Boyfriend így meg úgy és meghallgattam tőlük pár számot.. tetszett eddig is bírtam az ázsiaiakat, sok animét olvastam meg sok ázsiai ismerősöm van.. én ilyen ázsia fan vagyok.. és amikor kerestem képet a Hyunseongról találtam pár olyat amin No Min Woo-val van eggyütt (ölelkeznek, egymás ölébe ülnek, átkarolják egymást, csókolóznak, fogják egymás kezét) és teljesen ledöbbentem... nem rossz értelembe.. nincs semmi kifogásom a melegek ellen és főleg hogy így a kedvenceim együtt így aranyosnak is tartom.:$$ és kerestem pár videót meg honlapot de nem találtam arra hogy szeretők-e vagy sem megkérdeztem külföldi oldalakon a képek alatt meg a vidfeók alat de nem jött válasz szóval aki tud erről valamit az írja már meg nekem légyszi.:)

Előre is köszönöm.:)


2012. szept. 19. 20:02
 1/2 anonim válasza:

Szia nem azok !

Én is így voltam ezzel csak én a (BEAST) B2ST-Nél hittem azt hogy Yoseob meg Doo Joon melegek mert folyton ölelkeztek meg hát szájta puszi is volt már nálluk :D

De aztán már tudom hogy Koreában ezek töktemészetes dolgok .

A fiú ott megölelheti a másikat sőt puszit is adhatnak egymásnak .

És nem bu**izák le őkett !

Mivel ott ez természetes .

2012. szept. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szájra puszi**
2012. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!